Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem szakitott velem mert már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem szakitott velem mert már nem szerelmes. Most mégis ujra akarja kezdeni! Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Na hagyd magad rábeszélni.


Újra összejönni csak akkor érdemes, ha a szakítás után másfelé sodor titeket az élet, majd egyszer csak később újból összetalálkoztok. Ha ekkor ismét fellobban a láng, akkor egy próbát megér. Hátha mindketten változtatok annyit, vagy olyan irányba, hogy működhet a dolog.

De a szakítok, majd két hónap múlva megint összejövök nem működik. Két hónap után, ugyanolyan környezetben mindketten ugyanolyanok maradtok, és a vége is ugyanaz lesz, csak kicsit hamarabb, mint elsőre.

2014. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy próbálkozott mással, de nem jött össze és rájött, hogy inkább te, mint egyedül. Ilyen esetben semmiképp.

De te tudod, hogy milyen a barátod, illetve, most miért akar kibékülni. Most megint szerelmes? Vagy nem? Vagy? Fura :)

2014. márc. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha akarod gyere össze vele, de szerintem is csak idohuzas az egesz...
2014. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak arról van szó, hogy nincs éppen más, egyedül lenni meg szar. Vannak ilyen emberek.
2014. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felmelegítve csak a káposzta jó. Két exemmel is bele estem ebbe a hibába.
2014. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Én még nem mondanék "ítéletet" felette. Maradnék beszélő viszonyban vagy barátságban hagynám had teperjen. Megnézném mit tesz le az asztalra értem és meddig hajlandó küzdeni. Ez sokat elárul ennek függvényében döntenék.
2014. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is hoztam már rossz döntést, és szakítottam, mikor nem kellett volna.

Ha őszintén megbánta, és tényleg helyre akarja hozni, miért ne lehetne legalább meghallgatni. meglátod, hogy csak időtöltésnek kellesz-e, vagy tényleg rájött, hogy szeret téged, és hülyeség volt részéről a szakítás. ez utóbbi is egy lehetséges opció. Szerintem ha elbeszélgetsz vele komolyan, akkor ki fog derülni, mi az igazság. Nem kell rögtön igent se mondani, ha úgy érzed, hogy őszinte, csak hagyd nyitva a kapukat, és nézd meg, tényleg hajlandó-e érte tenni, hogy visszaszerezzen, vagy csak kényelmes megoldást keres.

2014. márc. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont tegnap volt velem ugyan ez ... azt mondtam ezt mar lekested bocsi
2014. márc. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kolosszus22 ***** válasza:
Neked kell ezt tudni, embere válogatja, ha eddig is inkább széltoló típus volt akkor valószínűleg most is csak "bohóckodik", ha komolyabb megfontoltabb típus volt, akkor lehet, hogy komolyan beszél. Ki kell tapasztalnod, legfeljebb ha úgy látod nem őszinte és csak pótlék vagy, akkor ezúttal majd te vágod ki, azt ennyi.
2014. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!