Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem tűnik úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy hogy a páromnak köze van az exfelesége öngyilkossági kísérletéhez?

Figyelt kérdés
Amúgy már 2 éve együtt vagyunk, de értelemszerűen csak nagyon ritkán érintkezünk az exfeleséggel, eddig csak pàrszor találkoztunk vele. Na de ebből a pár alkalom egyrészt arról szólt, hogy borzasztóan lekezelően beszélt a nővel, más részt nekik volt egy gyerekük, aki meghalt, és mindig a fejéhez vágja az ő hibája a gyerek halála, ami szerintem nagyon durva. Szóval a nő részéről mindig zokogás a vége a beszélgetéseiknek, amúgy ilyenkor sajnálom is, de a párom azt mondja ez az igazság, nem fog finomkodni. De pár napja az exfeleség felvagdalta az ereit, de időben kórházba vitték, így túlélte. Én pedig nem tudok nem neheztelni a páromra, mert én fogadni mernék hogy ebben az játszotta a legnagyobb szerepet, hogy bűntudata volt a gyerek halála miatt, amire a párom ráerősített. Lehet hogy most csak az empatikus női oldalam kombinál, de én ìgy gondolom.
2019. ápr. 6. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A párod nem képes feldolgozni a gyerek halálát, megrekedt valahol a tagadás és a harag közt.

Az exfeleség valószínűleg a depresszió fázisban van.

És ez van akkor, ha két sérült ember konfrontálódik...

Szóval valahol érthető a párod is, csak az nem, hogy nem hajlandó továbblépni.

2019. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Es miert is vagy együtt tulajdonkeppen egy ilyen szociopataval?
2019. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy normális a párom, csak ezzel a nővel szokott így beszélni, illetve az rázott meg hogy lehet hogy a párom miatt akarta megölni magát. Amúgy már nagyon rég elváltak, több mint 6 éve.
2019. ápr. 6. 20:57
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt ne felejtsd el, hogy az a nő, régen pontosan ugyan ott volt ahol most te vagy.
2019. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, de a körülmények nagyon másak.
2019. ápr. 6. 21:01
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Hogyan halt meg a gyerek? Miért gondolja, hogy az exfeleség hibája?
2019. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy normális a párom"

Nem aranyom. A párod egy pszichopata. A pszichopaták nagyon jók abban hogy elrejtsék az igazi énjüket, akár évekig.

Ha lelkileg terrorizálja az exét, otthagynám. Persze kérdés miért jöttél vele össze?

2019. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha egy ember normális, az minden körülmények között normális, legföljebb kilép, ha nem olyan a helyzet, de nem viselkedik így. Tehát a párod nem normális. Ennek egyelőre annyi jele van, ahogy az ex nejével bánik. Két éve vagytok együtt, várj még, lesz ez rosszabb is.

Én nem lennék olyan emberrel aki csúnyán beszél az exéről/exével, mert ezzel magát is minősíti, hiszen vele volt hosszabb ideig. És nem viselkedünk így senkivel.

2019. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Agyhàrtya gyulladásban halt meg a gyerek, a pàrom szerint az exe nem figyelt rá eléggé, ha hamarabb észreveszi meg lehetett volna menteni.
2019. ápr. 6. 21:15
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért? A párod figyelt rá? Ő volt az apja, ugyanannyira az ő hibája is. A párod pszichopata, veled is ezt csinálja, csak nem veszed észre, biztos vagyok benne, hogy sosem ő a hibás.
2019. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!