Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, kiakadnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, kiakadnátok, ha a párotok elmondaná nektek, hogy öngyilkossági gondolatokat forgat a fejében?

Figyelt kérdés

Nem néznétek le ezért? Pár éve együtt vagyunk,de én úgy érzem kisiklott az életem. A barátnőm szeret,de fiatalabb nálam 11 évvel. Nem tartom éretlennek,de mégis én vagyok a férfi és nekem kellene erősnek lennem. Úgy néz ki elvesztem a munkámat. Lakást bérlek,így azt mindig fizetni kell. Szüleim nem élnek. Barátaim alig vannak. És félek,hogy a barátnőm talál nálam jobbat is.

32F


2017. nov. 9. 09:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Inkább megrémülnék és próbálnék neki segíteni és mindenben támogatni őt.


Egyébként meg, megdöbbennék, főleg, ha nem venném észre, hogy mekkora stressz alatt áll.


A barátnőd, ezt nem veszi észre? Nem támogat?


Fordulj szakszerű segítséghez!

2017. nov. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Számomra az a furcsa, hogy több éve együtt vagytok, és a barátnődnek nem tűnt fel, hogy valami nem okés.


Egyébként én biztosan nem akadnék ki (de természetesen próbálnám lebeszélni róla), ugyanis én is öngyilkos hajlamú vagyok, ezért nincs jogom elvárni a másiktól, hogy boldog, fitt és kiegyensúlyozott legyen az élet minden pillanatában.


22/N

2017. nov. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Jó há valóazínűleg valami kis picsuszt sikerült leakasztani. Ne sírjál, szedd össze magad az álláskeresésre sürgősen, és keress olyan nőt, akinek nem ilyen szinten kell megfelelni.
2017. nov. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Minden rendben lesz, testvérem! Ígérem neked.
2017. nov. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A barátnőm megértő,de szégyellem amit érzek. Neki is szüksége van rám,sokat veszedik a családjával. Én igyekszem nem mutatni előtte,hogy ezt gondolom,de nem bírom.
2017. nov. 9. 09:16
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Ha öngyilkossági gondolatokat forgatsz a fejedben, akkor azt miért mesélgeted el bárkinek is?

Mit akarsz elérni ezzel?

Nekem ez olyan zsarolásformának tűnik, volt benne részem annak idején és az illető azóta is él.

Egy egészséges embertől (szándékosan nem FÉRFIT írtam) elvárható, hogy kezében tartsa az életét, ha elveszti a munkáját, akkor keres másikat, 32 évesen már gondol a jövőre és saját otthon kialakításán fáradozik.

Egy gyenge, nyavalygó pasitól valóban lelépnek a nők, mert családapának olyat keresnek, akit nem kell pátyolgatni, hanem lehet rá alapozni egy családot.

Jegyezd meg, problémák nincsenek, csak megoldandó feladatok!

2017. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad sürgősen. Az ilyen butaságok helyett inkább gondolj a jövődre. Keress másik állást, fiatal vagy, nem szabad feladni. Persze ne görcsölj rá, mert ismerem, amikor túlzottan el akar érni valamit az ember és annál inkább nem sikerül. Ha elhagy a barátnőd, találsz jobbat. Közhely, de aki csak a jó napjaidon van melletted, az nem igazi társ és csak fecséreled rá az idődet. Ami nem öl meg, az megerősít. :) Sokszor az ember nincs tisztában azzal, hogy mi mindent képes. Minden fejben dől el.
2017. nov. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Zsarolni akarod? Mert a "félek, hogy talál jobbat"-nak olyan szaga van.
2017. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akadnék ki, inkább beparáznék.

Próbálnám megbeszélni vele a dolgot, biztosítanám arról, hogy én mellette állok,rám számíthat.

Kapd össze magad! Vannak az életben sokkal nagyobb gondok is. Mindenre van megoldás. Bármi történik az élet megy tovább.

2017. nov. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kiakadnék. Ki viselné ezt nyugodtan, de komolyan? Ha szeretem a párom ezért nem hagynám el kapásból, de akkor elvárnám, hogy próbáljon is tenni ellene. Szívesen segítenék, ha látom hogy eljár pszichológushoz, ha elveszti a munkáját keres másikat stb. Sajnos egyszer befürödtem már egy alkoholistával, akinek hiába akartam segíteni azt várta, hogy én megoldom majd helyette és ő semmit se akart tenni. Ezért írom csak, hogy én akkor maradok, ha a másik is meg akar gyógyulni. Akkor alap hogy vele maradok és támogatom. Viszont tényleg ne csak azért mond el neki, hogy ezzel érzelmileg zsarold és addig se keres jobbat. Ha komolyan tenni is akarsz ezek ellen akkor avasd be, hogy segíthessen.
2017. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!