Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan kell vennem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan kell vennem a párom egy elejtett megjegyzését?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal és idáig minden a legnagyobb rendben volt, nagyon szeretjük egymást, bár nem élünk együtt de azt hittem elég jól haladnak a dolgok. Ma viszont egy beszélgetés során feljött a házasság téma. Már tudom egy jó ideje hogy nem házasságpárti, szerinte nem azon múlik, egy jó kapcsolat amivel még nagyjából egyet is tudok érteni, ma viszont azt mondta, hogyha egyszer megházasodik akkor az csak 2 tanú jelenlétében lesz, jó messze innen a barátnőjével. Alig kaptam levegőt egy pillanatra. Ezek szerint akkor házassággal vagy anélkül de nem is velem képzeli el a jövőjét és velem csak az idejét tölti? Lehet hogy rá kellett volna azonnal kérdeznem a dologra de teljesen ledermedtem. Azóta folyamatosan ezen rágódom.
2008. nov. 10. 19:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
lehet hogy velem van a baj, de mit is mondott pontosan? nem értem a lényeget, bocsi :P
2008. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rémeket látsz:) pl én is általánosságban szoktam beszélni ilyen témákról ,mert nem akarom megrémiszteni a páromat .ha nem veled tervezi a jövőt,akkor kerülte volna ezt az esküvői témát....
2008. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A lényeg az, hogy azt mondta hogy az esküvőjét 2 tanúval képzeli el szűk körben valami távoli helyen, úgy hogy csak Ő és a barátnője van jelen. És azzal hogy a barátnője, egyértelműen nem rám célzott, holott én azt hittem hogy közös jövőt tervezünk, de már nem vagyok annyira biztos benne.
2008. nov. 10. 19:53
 4/21 anonim ***** válasza:

Szia!

"hogyha egyszer megházasodik akkor az csak 2 tanú jelenlétében lesz, jó messze innen a barátnőjével"

Ezt konkrétan , hogy mondta, mert tényleg félreérthető! Szerintem mindenkép beszéld meg vele, hogy mit is gondol a jövővel kapcsolatban, mert ha nem veled szeretne összeházasodni később, akkor jobb, ahogy Te is mondtad, nem csak az időt húzzátok egymásnál. Persze, nem tudom hány évesek vagytok, milyen komolyan gondolod akár Te is a házasság dolgot. De egy beszélgetés mindent megoldhat. (17/f) Sok sikert!:)

2008. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem tudom hogyan vessem ezt a témát fel neki. Mert én sem akarok rögtön az oltárhoz rohanni (22 éves vagyok) és nem akarom hogy úgy tűnjön le akarom rohanni és máris be akarom kötni a fejét. Ezen a kis megjegyzésen kívül egyébként semmi nem utal rá hogy mást képzel el maga mellé.
2008. nov. 10. 20:01
 6/21 anonim ***** válasza:

KÈRDEZZ RÀ, hogy tisztán láss. Ne rágd magad ezen,mert csak a mélybe húz. Ha legalább tudod,hogy tényleg mi a helyzet,tudsz rá reagálni.

Minden jót!

2008. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az sem oldaná meg ha rákérdeznék, mert úgyis csak elviccelmé a dologt, hogy nem úgy értette, vagy már el is felejtette. Ismerem már annyira.
2008. nov. 10. 20:05
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

[3.]Ha más jelet nem ad rá..akkor lehet csak úgy mondott valamit. Szerintem várj vele, lehet nem úgy gondolta ahogy épp értelmezted. Valahogy mond el neki, hogy milyen jó lesz majd vele később, vagy ilyesmi. Egy gagyi példa..^^ : mondjuk néztek egy filmet, amibe pl összeházasodnak vagy ilyesmi, és akkor megjegyzed a barátodnak, hogy milyen jó lesz majd nektek mikor összeházasodtok( vagy valami hasonló szöveg:) ) és mellékelsz vele egy csókot!:) - JÓ, lehet hogy hülyeség...de az arcán látod, hogy mit szól majd.

=) Hajrá!:)

2008. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%

Elözö eötti vagyok.

Èn addig kérdezném még nem válaszol. Mert 1 válasz biztosan van.

"Rüfke"

2008. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

-az én párom már eljegyzett engem, mikor azt mondta nekem, hogy "az Én gyerekemnek ezt biztos nem fogom megengedni..."

Mire rákérdeztem, h mér, már van? Ha nincs akkor nem a MI gyerekünk?

Hát majdnem elájultam. Nem tudta, min vagyok kiakadva.


Szerintem ez véletlen, de még biztos nem gondolja komolyan. Csak eljátszott a gondolattal, hogy egyszer majd megházasodik, de ez nem a közeljövőben lesz, és a pasik nem foglalkoznak azzal, ami nem 1-2 hónapon belül valósul meg.

Ne vedd a szívedre, de saját tapasztalatom szerint, még semmit nem képzelt el a jövővel kapcsolatban.

Szerintem ne kérdezz rá, még kell neki egy kis idő, hogy érjenek benne ezek a gondolatok.


De jó jel, hogy foglalkozik vele!

2008. nov. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!