Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha mérges vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha mérges vagyok a barátomra, mert iszonyatosan passzív msnen?

Figyelt kérdés
3-4 napja nem találkoztunk, telefonon is én keresem és msnen is úgy el van szállva, hogy 5 percek után ha válaszol...
2010. júl. 4. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Lehetsz. lehet már nem vagy számára érdekes.


de lehet hogy SOK a dolga.

2010. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Timi: ) ***** válasza:
61%

Igen,normális,én is az lennék,és szerintem fordított esetben a pasid is...

Ezek szerint nem nagyon érdekled már őt...

3-4 napja valami más elfoglaltsága van,ami érdekesebb,mint te,hm...

Bocsi,de én hagynám a srácot!

23/L

2010. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
dehogy, miattam nem találkozunk, mert nekem nagyon rossz kedvem van, és kimozdulni nem nagyon akarok itthonról, nap közben szeretnék a családommal lenni (meghalt az egyik rokonom)
2010. júl. 4. 21:31
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy lassan egy éve leszünk együtt, tudom, hogy szeret és tervez velem, csak ez akkor is zavar...
2010. júl. 4. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:
ez miatt ám nehogy ott hagyd. mérges lehetsz, ha ugy érzed igazad van, mond el neki. de lehet majd mond rá egy okot, ami miatt nem leszel rá az.
2010. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
elegem van... és a kérdés kiírása óta még mindig ilyen...
2010. júl. 4. 21:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem egyedül én vagyok így vele! Már egy órája fönn vagyok, és egy egyetlenegy árva szóra se volt hajlandó méltatni. Ennyi dolga nem lehet. :( Csak én nem húzom föl magam rajta, nem vagyok olyan, híres is vagyok a nyugodt természetemről. :D
2010. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerencsés vagy, engem nagyon tud idegelni ha fenntartja a látszatát annak, h hűdeittvan, közben meg rám se néz.
2010. júl. 4. 21:52
 9/10 anonim válasza:
Ne mérgelődj!Láttam hogy írtad hogy meghalt az egyik rokonod, lehet hogy a barátod csak kicsit fél mert nem tudja hogy most jelen helyzetben hogy viszonyuljon hozzád, és nem is igazán tud mit mondani Neked.Nemkell egyből arra gondolni hogy nem érdekled, de ha továbbra is nagyon zavar akkor beszélj vele erről lehetőleg "élőben" ne msnen meg telefonon hogy miért is bánik veled így, de ne veszekedj, és ne haragudj rá ! :)
2010. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a ficko vagyok: 2. valaszolonak -> remélem majd veled is ilyen lesz egyszer vki mint te vagy ;)

tutira átláttad szitut h ilyen döntésre bíztasd

2010. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!