Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja vagyok együtt a barátommal, munkahelyet váltott és azóta nincs ideje rám, sőt telefonon is egyre ritkábban beszélünk. Vajon van ennek a kapcsolatnak jövője?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerkedtünk meg, nagyon szépen indult minden, komolynak gondoltam ezt a kapcsolatot. De amióta munkahelyet váltott és a távolság is közre játszik, szinte alig tudom mi van vele. Nem tudom meddig mehet ez így, főleg ha kérdezem kibújik a kérdés alól. Nagyon szenvedek ettől a bizonytalanságtól! Nem tudom mi lenne az okos döntés!
2007. dec. 6. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tarts ki még egy kicsit. Most biztos feszültebb, idegesebb. De ha nem változik a helyzet 1-2 hónapon belül, akkor nem is fog.
2007. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mindenképp le kellene ülnötök és jó mélyen átbeszélni a kapcsolatotokat. Nyugodtan kérdezz rá, ő hogy tervezi a jövőt veled. És persze azért egy kis türelemmel kell lenned, mert nem könnyű a munkahelyváltás sem. Mindenképpen mellette kell álnod és nem nyaggatni. Ezért üljetek le, vázold fel, hogy te mit érzel és hogy szereted, vele szeretnél maradni, és hogy ő hogy gondolja hallgasd meg. Aztán hozzatok döntést együtt! Ha kis időt kér, az nem jelenti azt, hogy veled van baja, mert ha így lene, akkor talán lenne benne annyi, hogy megmondaná. Tuti az új munkahely okozza! Légy türelemmel és szeresd! És segítsd amiben csak tudod!

Sok sikert és kitartást!

2007. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!