Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mondanátok olyat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mondanátok olyat a baratnotoknek, hogy tehén?

Figyelt kérdés
Főleg, ha tudjátok, hogy milyen önértékelési gondjai vannak a baratnotoknek, hogy állandóan küzd a kinézetevel. Szerintetek vicces ilyet mondani?
2019. ápr. 14. 17:13
1 2
 1/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
90%
Hát marhára nem vicces.
2019. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%

Volt már ilyenre példa poénból a páromtól. Egyszerűen nem értem miért nem lehet egy viccet viccként kezelni. Úgy is érzi és tudja az ember ha a párja szereti, szépnek tartja, megbecsüli stb. Akkor miért kell az ilyet magadra venni? Ha meg nem érzed, hogy te vagy neki a legszebb akkor minek vagy vele? Vagy miért nem figyelsz oda jobban arra, ahogyan ő ezt kimutatja?

Nem a párod tehet róla, hogy önértékelési gondjaid vannak, és ez tőle tök független dolog. Ezt vagy te magad megoldod, vagy mindig így fog maradni. Attól, hogy nem tesz poénos megjegyzéseket ugyan úgy megmarad az önbizalomhiányod. A párodat elővenni azért, mert mond egy viccet amire a normális nők max mosolyognak egyet nem szép dolog.

2019. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem, és nem.
2019. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Már nem a barátom.


És szerintem ezer más dolgon lehet viccelődni. Amúgy van az a szituáció, amikor egyértelmű, hogy a vicc egy burkolt célzás.

(pedig nem arról van szó hogy elhagyom magamat, sőt! De soha nem leszek 40kg)

2019. ápr. 14. 17:24
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen mindegy milyen az önértékelése, az állathoz hasonlítgatásoktól rosszul vagyok. Egy nőnek ne mondja már senki, még poénból se hogy tehén!!
2019. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2019. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Akkor nem vicces ha ő is viccnek fogja fel akkor inkabb csipkeködés de még barátok közt is van ilyen...


De mondjunk aki tényleg komolyan veszi és önértékelési gondjai vannak nos annak az igazat kell mondani ha tényleg csinos akkor mond azt neki (esetleg ha egy kicsit kövérebb de te igy szereted akkor mond ezt neki “én igy szeretlek téged”)

2019. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Akkor vicces ha ő is annak fogja fel****


De nem nem mondanék neki ilyent random csak ugy (max mikor nagyon be kajálunk és olyan szituáció van :D)

2019. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem csak egyszer mondaná, vágnám ki az ajtón, úgy hogy a lába nem érné a földet.
2019. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Max ha halloweenre annak öltözik...
2019. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!