Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Mit csinaltok ha heves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mit csinaltok ha heves vita folytan, a baratnotoknek elpattan az agya es megver titeket?

Figyelt kérdés
4 ev alatt kb 5-6x fordult elo hogy annyira ossze balheztunk hogy elpattant az agya teljesen, elkezdett folytogatni erosen, veresre marcangolta az arcom, volt h okollet utott fejbe. Persze nem csicska vagyok, siman lefogom, lenyugtatom, van hogy hagyom, hagy usson, elvegre nekem annyira nem faj. Mivel gyerekkorom ota kuzdosportot folytatok megszoktam az uteseket, fajdalmat. De sztem nem normalis dolog h szet kapja a fejem csak mert o ideges.

2018. ápr. 19. 08:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Az elso kis utesnel vagy pofonnal azonnal kidobnam. Nem erdekel senki duhkezelesi problemaja, egy ilyen emberre nem tudok alapozni.
2018. ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

öööö..ezt te eltűröd?

Akár fáj, akár nem, azért maradjunk már annyira emberek, hogy nem esünk tíz körömmel a másiknak, ha valami nem tetszik.

Nem normális, súlyos indulatkezelési gondjai vannak, javaslom a pszichológust. Én hasonló ok miatt kerestem fel, indulatkezelés miatt. Igaz, én nem ütöttem-vertem a másikat, hanem hamar robbantam szóban. Eldöntöttem, hogy ez így nem jó, és segítséget kell kérni.

Azért abba gondolj bele, hogy ha neked esik így, mi lesz, ha lesz gyereketek a dackorszaka közepén? Őt is agyonveri ököllel, mert éppen tizedszerre fogja kiborítani a játékosládát?

2018. ápr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

Mondanám neki, hogy ezt azonnal abbahagyja vagy kap egy maflást ő is. Ha folytatja, akkor már kapná is. Utána meg döntse el, hogy a kapcsolatot így akarja vagy normálisan, mert nem leszünk aszimmetrikus kapcsolatban. Fogd fel edzésnek, ott a lányok is kapnak :D

31/f

2018. ápr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%
Lefognám és az első esetnél közölném, hogy ez volt a sárga lap...a következő piros lesz.
2018. ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten a en hibam is, hisz velem vitazik. Ugy gondolom hogy a sok apro vita miatt gyulik benne ennyire fel a feszko. Masokkal nem ilyen, bar masokkal mem is szokott vitazni mivel nincsenek nagyon kapcsolatai.. Illetve egyszer a testvere huzta ki annyira a gyufat nala, hogy izombol az ajtonak csapta, aztan neki is probalt nyakra meni, de hat a tesoja nem kis palyas, nem hagyta magat. Raadasul a 2 eves unoka tesojuk elott csinaltak ezt. Az meg csak sirt.
2018. ápr. 19. 08:37
 6/22 anonim ***** válasza:

És ha nem ért a focihoz, neked meg a tüdő sípol? :D

31/f

2018. ápr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Eleve nem hagyom, hogy heves vita alakuljon ki.


De abban a hipotetikus helyzetben, amit leírsz, lefognám, aztán amikor megnyugodott, nagyon komolyan elbeszélgetnék vele. Az erőszak nem való a párkapcsolatba, ezzel nem viccelek. Vagy nagyon gyorsan kinevelném ezt belőle, vagy szakítanék vele.

2018. ápr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én már azt nem értem, miért kell vitázni, veszekedni? A másik, első jelnél, hogy idegbeteg a másik, tovább állnák. Akivel nem lehet mindent rendes hangnemben megbeszélni, az nem mellém való.
2018. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

Kiprovokáltad? (Viccelek, nem nő vagy, nem a te hibád.)


Első alkalommal kidobtam volna. Lehet, fel is jelentem.

2018. ápr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az erőszak semmilyen esetben sem elfogadható megoldás, még ha te vagy jackie chan, akkor se üssön meg senki. A csajnak nincs ki mind a négy kereke, főleg, ha folyton vitáztok, akkor nincs értelme folytatni vele. Nőként írom, ha ilyet csinálnék egy pasimmal, vagy bárkivel szégyellném a pofám utána. Miért úgy kell eldönteni, kinek van igaza, hogy ki ad nagyobb tockost? Szerintem lépj ki, míg el nem éri, hogy megüsd, mert onnantól ő az áldozat, és mindenki őt sajnálja. Hiába ő kezdte.
2018. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!