Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Engedtétek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Engedtétek már a barátotoknak hogy leborotválja pl. a lábatok, srácok nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
nem:D én gyantázom a lábam, és nem hiszem hogy rá bíznám, mert neki jobban fájna mint nekem xDDDD:D de ha arról lenne szó, biztos megengedném neki:D
2010. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Simán megengedném, ő pedig megtenné, viszont amíg én is megtudom csinálni, neki pedig nem valami berögzült perverziója, hogy leborotválja a lábam, addig megcsinálom én! :)
2010. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért kellene, hogy ő borotválja le a lábam? Megcsinálom én maganak is... Téged ez felizgat? Vagy hogy jutott az eszedbe?
2010. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem! Örülök, hogy nem vagyok nyomorék, és nem szorulok rá senkinek a segítségére és magam is meg tudom csinálni! Ha meg ez valami perverzió lenne nála, azon nagyon kiakadnék, mert utálom az ilyesmit...
2010. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nem engedném, mert az veszélyes művelet:D Főleg, hogy az én párom villanyborotvát használ, amivel ugye lehetetlen megvágnia magát tehát nem ért a hagyományos borotvához, tuti összekaszabolná a lábamat..

de ha értene hozzá se hagynám.. minek?:D megcsinálom magamnak:D

2010. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg. Miért ne? :DDD Ha csak hülyeségből, akkor is. :D
2010. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem perverzió miatt kérdeztem...csak együtt voltam a barátommal együtt fürödtünk és muszáj volt megborotválkoznom és így hülyeségből megcsinálta nekem :D

kíváncsi voltam más véleményére...:) köszii

2010. júl. 5. 11:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor borotválom a barátnőm lábát.Egyszer megkért,azóta elég gyakran szoktam,mert szerinte én alaposabb vagyok,neki meg kényelmesebb így.Semmi gond nincs ezzel.
2010. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem fürdés közben 1szer-2szer már borotválta a nuniszőrömet. Ő kérte, én meg hagytam. Semmi rossz nem volt közben. 24/L
2010. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon tetszik:D

én pl hagynám,hogy leborotválja,hülyeségből is:D a puncimat is borotválhatná,legalább nem én kínlódnék,ő meg megcsinálná ahogy tetszik neki:d

2010. júl. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!