Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nagyon távolság tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nagyon távolság tartó lett nem tudom miert?

Figyelt kérdés

Mióta meg van a kisfiunk a párom azóta távolság tartó lett!

Soha nem szokott ilyen lenni!

Szinte mindig kérdezem tőle hogy mi a bajja

Vagy hogy miért távolság tartó velem ennyire de mindig azt mondja hogy nem az!

Csak lehet rajt látni hogy a puszi is kényszer neki meg az ágyba bujás is!

Nektek mi a véleményetek erről az egészről?

Én már arra is gondolok hogy.......


2019. ápr. 18. 04:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy lehet van valakije 😟
2019. ápr. 18. 04:13
 2/4 anonim ***** válasza:
A szülés óta sokat változtál küllemre? Sajnos nagyon sok pasi megváltozik, ha gyereke születik, plusz ha az asszony nem úgy néz ki mint előtte. Lehet, hogy nem jön be neki amit lát. Valószínűleg nem vonzódik már hozzád úgy.
2019. ápr. 18. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy ha pici a baba lehet az is baj, hogy rengeteg intimitást igényel és kb "nem tud" többet adni, jobban kitárulkozni és tőled veszi ezt el. Plusz az sem segít hogy a teste is sokat változott, újra kell építeni a szexualitásotokat is
2019. ápr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából semmi nem maradt rajtam szülés után de eléggé csúnya a bőröm ugye császármetszéssel lett a meg a baba és eléggé csúnya a bőröm a hasamon
2019. ápr. 19. 04:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!