Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találok olyan férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találok olyan férfit, aki az arany középút?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy a férfiak akiket megismerek szinte csak két kategóriába esnek: vagy nagyon magabiztos, és csak egy kis szórakozásra kell neki a lány, nem célja megállapodni semmiképp. A másik típus pedig a bizonytalan srác, aki alig hiszi el, hogy szóba állok vele, ezért piedesztálra helyez. Nincsenek elvárási felém, de ő kb bármit megtenne hogy megtartson. Emellett nagyon kontrollálóvá, féltékennyé, akaszkodóvá válik, és kutakodik utánam, hogy tuti megcsalom. (egy ilyen kapcsolatból léptem ki épp, 2 év után) És nekem nem azzal volt a bajom, hogy nem vonzódtam hozzá. De amikor próbáltam vele megbeszélni, hogy problémák vannak, akkor csak magát hibáztatta, bocsánatot kért úgy ezerszer. Utólag ő is bevallotta, hogy felém is elvárásokat kellett volna támasztania.

Az a baj, hogy sok férfi nem veszi észre, hogy a nőnek nem az a fontos hogy nézel ki, hanem a személyiség. A magabiztosság. Legyen férfi. Most tudom, hogy ezt a srácot, akivel szakítottam csak még bizonytalanabbá tettem, és ezt nagyon sajnálom.

De őszintén kérdezem, létezik egy arany középút? Egyenrangú fél akarok lenni egy kapcsolatban, nem egy kis kinyalt seggű hercegnő.


2019. ápr. 20. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy, milyen korú férfiakkal ismerkedsz?

Ezek a problémák inkább a fiatalabbakra jellemzőek, lehet nyitnod kellene az érettebb korosztályok felé is.

2019. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
báktálok körül néz körbe ott vannak jó pasik.
2019. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Létezik egyensúly. Mindenki ilyen kapcsolatra vágyik. Vagyis nekem volt olyan kapcsolatom ahol kellett pátyolgatni az illetőt, de ott teljesen elvesztettem önmagam ás rájöttem hogy ez nekem egyáltalán nem való, nem éreztem magam egyenrangú félnek. Szóval létezik arany középút, vannak olyan emberek akik egyenrangú félként tekintenek a másikra és nincs se s**gnyalás de viszont van szeretet,harmónia meg főleg kommunikáció. :) Aki körbenyalja túlságosan a másikat, ott szerintem önbizalomhiány dominál mert fél hogy elveszít, aki meg ugye elszáll magától az meg nem foglalkozik veled mert azt hiszi övé az egész világ.21/F
2019. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A félelem a bátorság állandó formája.

Én valódi magabiztossággal rendelkezem, mivel rájöttem, hogy minden félelem illúzió. Minden magabiztosságot, ami nem ennek az illúziónak a felismeréséből ered, én csak álmagabiztosságnak hívom. Az ilyen "magabiztosságot" könnyen kerékbe törheti egy esemény vagy mondat. A valódi magabiztosságnak viszont semmi sem árthat, mivel az egyfajta tudás, ami felülír mindent, ami csak történhet. Maga az élet ismerete, tudata. A létezésnek a tudata. De amúgy ebből a tudatból ered a valódi szeretet, a valódi béke, a valódi elfogadás, és a valódi öröm. Ezek valójában mind ugyanazt jelentik. Ha számodra ezek nem ugyanazt jelentik, akkor te valójában nem ezeket tapasztalod, hanem ezeknek a hamis, egó által kreált változatait.


Nyilván aki a lét tudatában éli az életét, az képtelen magának vagy másoknak ártani, így kihasználni, szexre felhasználni egy másik embert. A felébredett tudatállapotú ember minden cselekedetét a bölcsesség és a feltétel nélküli, IGAZ szeretet járja át.


Azt akartam mondani, hogy akiket te magabiztos embereknek hívsz, azok valójában nem magabiztosak, csupán az életük körülményei lehetővé teszi számukra, pl szépnek születtek, sok pénzük van, hogy a többi emberhez képest jobbnak, kiemelkedőbbnek láthassák, láttathassák magukat, és ebből átmagabiztosságot szerezhessenek. Ami persze azonnal elhagyja őket, amint megszűnt a kiváltó körülmény. Pl elvesztik minden pénzüket, földönfutók lesznek.

A valódi magabiztosság nem körülmények függvénye, így elveszti sem lehet.

2019. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*A magabiztosság a bátorság állandó formája.
2019. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bárhol, azért léteznek normális férfiak.
2019. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt vagyok.

Egyébként nagyon sok ilyen van!

2019. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen férfi van, csak te őket nem veszed észre, vagy őket pont kihagyod, vagy pont elkerülöd...
2019. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked pont jót tenne egy domináns férfi. Azok között is van aki hosszú kapcsolatot akar.
2019. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!