Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm folyton azt szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm folyton azt szeretné, ha fennmaradnék hajnalokig, ahogy ő, de én nem tudok, mert korán kelek és elég fárasztóak a napjaim. Mi lehetne az arany középút ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ő lazán fennmarad hajnal 2-3 óráig, valamelyik nap fél 5 után feküdt le. Hogy mit lehet addig csinálni magam sem tudom, ne is kérdezzétek. Én 1 óra körül már kidőlök, legfeljebb hétvégén bírok 2-ig fennmaradni. Szvsz ez nem valami egészséges, én legalábbis ha ilyen sokáig vagyok fenn másnap nem vagyok teljesen önmagam. Mégis mit javasoltok, hogy őt se bántsam meg folyton, hogy nem teljesítem a kérését, de azért aludni is tudjak? Vagy hogy szoktassam le erről?
2014. máj. 21. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
mond meg neki h alváshiány teszi legjobban tönkre a szépségét...
2014. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mintha csak a barátom írta volna ki a kérdést. . . , bár gondolom nem :) szerintem nem haragszik ha alszol hamar :) vagyis én nem haragszok a barátomra, és nem szeretném hogy leszoktasson. . . :D
2014. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy nagyon szívesen beszélgetnél, lennél még vele, de te korán kelsz, és muszáj lefeküdnöd, mert különben egész nap zombi leszel, ami kihat a munkára/iskolai teljesítményre. Azért szerintem ezt igazán megérthetné. Ő nem dolgozik/tanul?
2014. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
találj neki valamit ami kifárasztja
2014. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ő munkanélküli?
2014. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő még középiskolás, most végez és rengeteg szabadideje van. Köszönöm a tanácsokat, megpróbálom!
2014. máj. 22. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!