Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakoriak az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak az olyan párkapcsolatok ahol várnak házasságig?

Figyelt kérdés
Hát nagyon szeretik egymást vonzónak találják egymást de van annyi tartás benne hogy házasságig semmi testi kontaktust nincs csak csók esetleg
2019. ápr. 20. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a csók nem testi kontaktus?
2019. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 ilyen házaspárról tudok és mélyen vallásos családból származnak mindketten. Náluk a szex egy eszköz a gyereknemzéshez, hihetetlen prűd mindkét fél, nem is lehet velük a szexről beszélni.
2019. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semennyire. Nem is értem mi értelme lenne, majd az esküvő után derüljön ki, hogy szexuálisan inkompatibilisek vagyunk, vagy mi?


Ilyen amúgy is max. akkor van, ha egy baleknál a nő ki akarja zsarolni a házasságot, akinek nincs más választása. Egy valamirevaló férfit nem lehet megváratni, főleg nem ilyen hosszasan.

2019. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem elég ritka, de azért vannak ilyenek

én 2 ilyen kapcsolatot tudok, mindkettőnél elég vallásosak a felek és ez az oka, hogy vártak

ezek után szerintem nem is meglepő, hogy fiatalon házasodtak (a lányokat ismerem, egyikük 20, másikuk 21 éves volt akkor)

2019. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!