Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha zavar, hogy a párom kocsmázik? A gondom nem azzal van, hogy a barátaival kocsmázik az nekem teljesen rendben van, hanem az, hogy ilyenkor idegen lányok is vannak.

Figyelt kérdés

Sajnos engem nagyon zavar, hogy ha elmegy inni egyet a barátaival akiket már rég nem látott akkor mindig azért akad egy-kettő idegen csaj is akiket valamelyik fiú hoz magával, és most is ott nevetgélnek együtt én meg eljöttem egyedül haza.(jobban mondva egy barátom hazakísért) de a párom ott maradt.

nem tudom egyszerűen kiábrándító és elszomorító ez számomra.

és ne értsetek félre , tényleg nem az zavar , hogy a fiúkkal van , én megértem.. csak azt nem értem, hogy miért volt annyira fontos, hogy benn a városban találkozzanak.

Mivel holnap megyünk a párom nagyszüleihez (3 óra út oda plusz 3 vissza) ezért kértem , hogy a barátai jöjjenek el hozzánk , mondtam hogy van itt egy kocsma közvetlen mellettünk , és hogy üljünk be oda inni velük.

Így tudom, hogy nem húzódik el annyira az este és holnap kipihentem tudunk indulni a nagyszüleihez.

Na már most a barátainak ez nem felelt meg , mindenképp a városba akartam menni.

Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ha ők történetesen a páromra kíváncsiak akkor nem értem miért olyan nagyon fontos, hogy a városban találkozzanak 1.

2 meg az hogy egyszerűen kiábrándító, hogy a párom tudja hogy holnap a nagyszüleihez utazunk és ettől függetlenül ugyanúgy rövidezik mint máskor nem tudja hol a határ, és egyszerűen bosszant hogy nekem egyedül kellett hazajönnöm, hogy megtiszteljem a családját annyival, hogy nem full másnaposan utazom el velük és hogy benne nincs ennyi felnőtt ember létére.

No meg ott is hagytak minket a kis társaság egy jó fél órára mert eltűntek egy jó fél órára. (ez is nagyon bosszant)

És állandóan a szöveg, hogy mert neki a barátai fontosak...könyörgöm nekem is fontosak a barátaim de már nem vagyok tizenéves, ahogy ő sem...

Lassan családot tervezünk de egyszerűen szörnyű , hogy nincs egy közös hétvégénk, hogy mindig a haverokkal kell osztozkodni, hogy ilyenkor amikor több napos ünnep van akkor tuti hogy bejelentkezik valaki akivel találkozni kell, és egyszerűen elegem van.

És nem az a baj ismétlem,hogy találkozik velük és beszélget velük, hanem az hogy például most is holnap korán kell kelni és nem foglalkozik vele ahogy azzal sem , hogy egyedül kellett hazajönnöm.

Tudom hogy lehetne rosszabb is, és tudom, hogy sokat változott már nem haverozik annyit mint régen , de egyszerűen zavar.

No meg ha idegen nők vannak a társágban és látom hogy ott nevetgél velük akkor főleg nagyon rosszul esik hogy ott marad. Különben is ha ez fordítva lenne, egészen biztos vagyok benne, hogy neki sem tetszene..ha én mennék el a barátnőimmel, akik hoznak magukkal pasi haverokat és hangosan röhögcsélnék velük majd amikor párom mondaná , hogy megy haza, akkor annyit mondanék, hogy jól van menjél én meg maradnék tovább..ja tudom persze természetesen a barátnőim miatt , de történetesen tudom hogy baromira zavarná , ha lenne ott egy idegen pasi ,aki éppenséggel senkihez sem tartozik.

Minden pasi ilyen?



2019. ápr. 22. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Ez kellett, ezt kaptad!
2019. ápr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

"Minden pasi ilyen?" inkább ilyenebb. Itt vagyok pl én... Egészen mostanáig sokkal jobban leszartam, hogy mi van veled, ugyanis azt sem tudtam, hogy a világon vagy. Viszont ahogy minden pasi, úgy én is tudok változni és azt gondolom, hogy a kifejtésed alapján igazad van, nem korrekt dolog ez a barátodtól.

32/f

2019. ápr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Megérdemlitek egymást.


Rettentően hisztis, gyerekes, önbizalomhiányos, féltékeny vagy. Felnőtt ember, ne te akard már megmondani, hogy meddig legyen, hol és kivel. És miért baj, ha lányok is vannak ott? Ennyire nem bízol meg benne? Azt hiszed, hogy megcsalna?

Ő pedig nem veszi észre, hogy a kettőt egyensúlyban kéne tartani. Ugyanannyi idő legyen a párkapcsolatra, mint a haverokra, hogy egyik fél se sérüljön.


Kislány, párom nem iszik alkoholt, nem jár kocsmázni, és sajnos haverjai sincsenek, mert már nem a szülővárosában lakik, ahol igaz a legtöbbismerőse már külföldön él, és ebben a városban még 1 év alatt nem sikerült neki.

2019. ápr. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Mindig csodaltam azokat a noket,akiket nem zavart ,hogy a parjuk kocsmazk,haverozik.En nem tartozom kozejuk.

Nekem a csaladom volt mindig az elso,es nrm is volt igenyem a kulon utakra.

Bezzeg a ferjem...elment haverozni,kocsmazni,horgaszni,olykor napokra.

Engem is zavart.

Volt is belole veszekedes.

Majdnem el is valtunk.

Biztos van olyan pasi,akinek ,ha mar lett csaladja,az az elso,de valahogy en meg nem lattam ilyet.

Most meg mar nincs is kedvem keresgetni.

2019. ápr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
En eleve nem tudnek olyan melyre süllyedni, hogy olyan szinvonalu parom legyen, akinek a kocsmazas megfelelo szintu szorakozast jelent.
2019. ápr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Korábban is ilyen volt, nem? Te választottad.
2019. ápr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az nem zavar, hogy iszákos, hogy téged semmibe vesz, csak lányok ne legyenek a közelében... megérdemled a sorsod te is.
2019. ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Lefogadom, úgy ismerkedtetek meg, hogy te is egy ilyen odacsapódott lány voltál, akivel nevetgélt. És most azért cseszteted, amiért/ahogyan akkor megtetszett.


Amúgy azzal kezded, hogy csak a lányok a baj, de valójában az élő fába is belekötsz:

- hogy hová mennek inni - már miért kellene mindenkinek ahhoz alkalmazkodni, hogy ti nagyszülőket látogattok, és ezért kimászni a város szélére

- elmentek fél órára - na ez aztán főbenjáró bűn, hogy valakinek van némi elintéznivalója

- rövidezik - az szerintem a vég kezdete, mikor megmondja valaki a párjának, hogy mit rendeljen

- nem tiszteli meg a nagyszüleit azzal, hogy ne legyen másnapos - ha nem kell vezetnie, akkor ezzel semmi gondot nem látok. Az ő nagyszülei, az ő döntése

- egyedül kellett hazamenned - ami amúgy nem igaz, mert egy barátod hazakísért.



Tudod mit? Fogd ezt a kérdést, legyen ez a casus belli és szakíts a pasiddal, aztán jöjj össze azzal a baráttal, aki hazakísért. Úgyis csak ezt próbálod megideologizálni.

2019. ápr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az normális, ha zavar hogy a párodd kocsmázik mert én pl össze se jönnék egy minden hétvégen kocsmázó pasival.


A helyedben igencsak meggondolnám a családalapítást, mert baba mellől 2x ennyit fog kocsmaba járni es majd csodálkozol....

2019. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez az egész nagyon tré, úgy, ahogy van. Ha nem bírod, keress olyat, akinek valami értelmes hobbyja is van.
2019. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!