Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme a pàrkapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a pàrkapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Egy rakàs ember sír, hisztizik, hogy nem akad neki pàr, vagy a pàrkapcsolatàt akarja megmenteni, stb... Azon kívül, hogy jól lehez profitàlni belőle (amint a középsuliban màr ràjöttwm) teljesen haszontalan dolog. Attól meg egyenesen rosszul vagyok, ha szexkapcsolatnàl egy nő hirtelen előàll egy olyan ötlettel, hogy ő "többer akar". Nem, kicsim, én olyan vagyok, mint Tony Montana. A vilàgot akarom nem egy nő mellett megsavanyodni.


Vélemény?


2019. ápr. 22. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom szüleidnek sz.r kapcsolata lehet, ezért ilyen a mentalitásod ezzel kapcsolatban.

Hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.

2019. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Senkit nem érdekel, hogy te mit akarsz.
2019. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyomorult családban nőttél fel, olyan nő mellett, akit anyának nem lehet nevezni, ezért egy kötődésre képtelen emberi roncs lett belőled. Ha neked ez jó, akkor ne menj pszichológushoz, vergődd végig az életet a mentális problémáiddal, mindenkinek joga van elbszni az életét. :) Az mondjuk kicsit vicces, meg szánalmas, hogy ezt te így reklámozod azt gondolva, hogy ettől vagány vagy. :D De ez már az amcsi filmekből ömlő szarság hozománya. Nem lehet mindenki értelmes, kellenek az ilyen idióták is kontrasztanyagnak. :D
2019. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az őseim nemesek voltak, és erre büszke is vagyok, tehàt viszonylag jó csalàdból szàrmazom. Anyàmat meg ne vedd a szàdra, mert amit tudott, azt mindig segített nekem. A pszichomókusok meg nem érdekelnek. Olvastad màr Zimbardo baromsàgait? Az mindent elmond a "szakmàról"...
2019. ápr. 22. 10:31
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Nemesek. :D Na persze. Egy nemesi család sarja nem a gyk-n fog rinyálni.


Én meg hercegnő vagyok. :D

2019. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Bàrmennyire is hihetetlen szàmodra, az őseim nemesek voltak. A csalàdfàmat elég sokàig visszavezettem, erdeti magyar nemesi csalàd, ez a vezetéknévből, és az őseim tàrsadalmi rangjàból, ismeretségi köréből is làtszik. A birtokomba jutott néhàny levél is a csalàdfakutatàsom során, a régi időkből, ezek is bizonyítékok. Dédnagyapàm is tekintélyes ember volt, mert vitézi rangot is kapott, tehàt rà nem csak a vérvonal, hanem az egyéni teljesítmény miatt is vagyok büszke. Jó érzéssel tölt el, ha rànézek a képére.


Ki beszélt rinyàról? Feltettem egy kérdést...

2019. ápr. 22. 10:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó hírem van: nem kötelező abban lenni. További szép napot!
2019. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
:D Akkor azért vagy ilyen életképtelen, belterjes. Értem. :DD
2019. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha te egyértelműen tudod, hogy nem akarsz párkapcsolatot, csak szexkapcsolatokat, akkor miért érdekel téged, hogy mások számára mit ad egy párkapcsolat, mi számukra az értelme, miért lelik benne örömüket?


Ez nekem kb. olyan, mintha egy vegetáriánus kérdezgetné másoktól, hogy mégis mi értelme a húsevésnek, és mi a jó abban, ha valaki sült csirkét eszik.

2019. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A média ezt a hülyeséget nyomatja, tehàt jogosan kelti fel az érdeklődésem a jelenség, meg mindenhol talàlkozok vele, csajok is ezzel nyaggatnak.


Amúgy vegetàriànus is vagyok.

2019. ápr. 22. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!