Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van manapság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van manapság egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Manapság az esetek többségében a párok megunják, vagy rosszabb megcsalják egymást, szakítanak szétköltöznek veszekszenek majd depiznek a szakítás miatt. Csak én vagyok annak a híve, hogy jó a barátság extrákkal kapcsolat? Ott nincs megcsalás, nincs depresszió nyugodtan hajthatsz másra, miközben ugyanúgy szeretetet kapsz barátodtól/lánybarátodtól. Most feltenném a kérdést újra, megéri párkapcsolatot kezdeni ilyen körülmények között?

2014. okt. 27. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Manapság semmi. 99%-uk nem arról szól, aminek az élet a párkapcsolatok eredetileg "elrendelte".
2014. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy ideig valóban jó, de megöregszünk mind....és az egyedüllét nem mindig jó.
2014. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Értelme: Jó bevételi forrás a moziknak, éttermeknek, szórakozóhelyeknek, boltoknak mikor mennek valahova vegy vesznek egymásnak.


De amúgy nem sok - belemenni is feleleges a vége úgyis majdnem mindig ugyanaz: vége lesz - az ok mindegy, valami baj úgyis történni fog ami miatt vége (az egyik fél félrelép /vagy mindketten/, szexuális porblémák, nézeteltérések, rokonok baromságai, anygi gondok, első pulya miatti problémák, függőségek, "barátok", harmadik fél megjelenése, a felek egymást megutálják, hazudozás stb.


Nincs is senki 50 alatt akik hosszabb ideje együtt lennének... (a leghosszabb esetek is 5 év max)

2014. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

" Csak én vagyok annak a híve, hogy jó a barátság extrákkal kapcsolat? "


Nem csak te. :)

2014. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jó hallani, hogy nem csak én tartom a párkapcsolatot úgymond "hasztalannak", sőt szerintem ez is olyan kihaló lesz, mint manapság az istentisztelet, a templomba járás stb.
2014. okt. 27. 21:37
 6/16 anonim ***** válasza:

hát ha ez kihal akkor megnézhetjük magunkat, egy nagy anarchia lesz, senki senkihez nem fog tartozni. mi a baj a felelősségvállalással? egyszerűbb csak dugibugizni, de ez elég gyáva dolog :D

az már önmagában baj ha ilyet kérdezel.

2014. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Attól, hogy neked csak elfuserált kapcsolataid voltak, ne vetítsd ki másokra. Vannak, akik kapcsolatának van értelme, vannak akikének nincs. Ha te nem találod értelmét, természetesen keress csak barátságot, extrákkal.

Kinek-kinek ízlése és kedve szerint. :)

2014. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
az emberek mindig is kapcsolatban akarnak majd élni, ez nem lesz másként.
2014. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Félsz az elköteleződéstől, és emiatt nem vállalni a Szerelmet, gyáva dolog
2014. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én nem ítélem el a párkapcsolatot, tisztelem is azokat akik megcsalás folytonos veszekedés nélkül is együtt vannak. Pusztán csak nem látom a lényegét már, hiszen előbb utóbb sajnos úgy is vége lesz a kapcsolatnak, legalábbis én ezt látom. Felelősségvállalás, hát sajnos ahogy elnézem a feltörekvő korosztályt nem látok sok reményt.
2014. okt. 27. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!