Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha ez kiderülne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha ez kiderülne?

Figyelt kérdés
Évek óts rgy rossz,házasságban élek,sajnos eddig nem igazán tudtam lépni nincs kire számìtanom,van egy közös gyerekünk akivel nem foglalkozik a férjem ,pedig tervezett gyerek volt innen indultak a gondok.Nem rég úgy hozta a sors hogy,egy fiúval titokban meg ismerkedtem és úgy hozta a sors hogy találkozunk is.Amiről a férjem persze, nem tud gondoltam meg adom az esélyt egy jobbra hamár a házasságom rossz.Viszont most félek mi lessz ha kiderül.
2019. ápr. 22. 12:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy,nem ìgy kelett volna de egyszerűen nincs más választásom tényleg rosdz helyzet amiben vagyok a szüleimre nem tudok úgy számìtani hìrtelen egy ius gyerekkel nem is tudnék hová,most ìgy lépni. Csak ìgy tudtam meg oldani a másik fiúval a titkos talit.
2019. ápr. 22. 12:42
 2/5 anonim válasza:
Megmondanád neki hogy már megváltozott róla a véleményem, és tovább szeretnék lépni.
2019. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Viszont most félek mi lessz ha kiderül."

Féljél is, remélem jól elzavar a francba, ha már nincs gerinced szólni neki, mert kisgyermekes anyaként félrekúrni van eszed, de az urad nyújtotta anyagi háttér azért jól jön.


"Nem rég úgy hozta a sors hogy,egy fiúval titokban meg ismerkedtem"

"és úgy hozta a sors hogy találkoztunk is"

A félrekúrást nem a sors hozza, hanem te döntesz így. Dönthetnél másként is, de a pin@d után mész.

Válj el, utána meg oda visz a sorsod, ahova akarod, de ez így ritka nagy féregség, amit csinálsz!

2019. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le a pasival találkozás volt csak
2019. ápr. 22. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Remélem kidob azonnali hatállyal.

Ha valami sz*r el kell válni és kész.

Persze, gondolom az jó, hogy finanszírozza az életed. De akkor vagy mondd meg neki, hogy ennyit vársz csak el tőle és tartasz szeretőt, így ő is tud. Vagy szimplán elváltok.

2019. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!