Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy őszintén elmondja a véleményét?

Figyelt kérdés
Néha megkérdezem bizonyos dolgokban, hogy ezt így jól csinálom-e, akar-e bármin változtatni a kapcsolatunkban (közös tevékenységek, szex, stb.), ha valami nem jó, akkor nyugodtan mondja el pont ezért, de mindig az a válasz, hogy minden jó . Viszont nem vagyok biztos benne, hogy minden helyzetben ez az igazság, mert tudom magamról, hogy én sem vagyok mindig tökéletes. Pont ezért jól jönne az építő jellegű kritika, de ő meg gondolom hogy nem akar megbántani. Viszont az előző kapcsolatom pont azért ment tökre, mert én is ilyen voltam, soha nem mondtam ki, hogy mi nem tetszik, és nem szeretnék még egyszer idáig eljutni. Hogy tudnám rávenni a páromat, hogy ne az legyen a fontos, hogy mindenki végig mosolyogjon, hanem hogy meg tudjunk bármit beszélni?

2019. ápr. 24. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jut,hogy tênyleg semmi nem zavarja egyenlőre annyira,vagy egyáltalân,hogy az említésre méltó legyen?Most halálra akarod egrecíroztatni azzal hogy próbâlsz kihúzni belőle valamit,ami nincs is.Csak mert nem vagy tökêletes,ês az elœző párkapcsolat??Senki nem tökéletes,de van az az eset,amikor a maga tökéletlensêge nem zavaró,mert ùgy jó a másik,ahogy van!Az előző kapcsat meg az elœző,nem a hasonmásával jársz most.
2019. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magadban döntsd el hogy bármi rosszat mond, arra nem fogsz harapni, hanem végiggondolod, s mondd neki, hogy őszintén beszélhet, nem lesz ajtocsapkodásos hiszti.

Azért írtam az elején, hogy Te magadban ezt rendezd el, először, mert az ember hajlamos arra, ha tényleg az őszinte rossz dolgokat is elmondják neki, hogy be/ megsértődik, hogy deeeeemiéértneeeemmooooondtad.....??

2019. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj rá sokkal jobban, minden egyes kis részletre amit mond. Sokszor nem olyankor jelzi az ilyen ember a problémát, amikor szóba kerül, hanem csak úgy valami kapcsán megjegyzi egy teljesen random szituációban, hogy ja egyébként ő ezt meg azt nem szereti vagy nem tetszik neki. Így jobban ki tudod majd szűrni, hogy mikor csinálsz valamit rosszul. Aztán amikor kibukik egy ilyen, akkor beszélgessetek el róla, hogy mostmár tudod, hogy ez nem jó neki, és legközelebb tényleg mondja el. Hogyha rájön és biztos benne, hogy nem lesz ebből vita, jól fogadod a dolgot akkor később sokkal bátrabban fogja elmondani ha valami zavarja.
2019. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!