Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez az ésszerűbb vagy csak nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az ésszerűbb vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek van egy kis autója. Az apukája mondta h ő amit tud rajra negjavit ezzel is segítve nekünk. 50kmre laknak tőlünk.


Most is szerelni kellene az első futóműnél amit ugye ő már nem tud mivel komolyabb dolog. De lenne egy ismerőse aki megcsinálja de akkor az autót elviszi kb 1 hétre.


Na most az apja 50kmt utazik bnőm kocsijáért majd haza viszi hozzájuk onnan át a szerelő haverjához ami kb 20km. Na ha kész az autó elmegy érte hazahozza bnőmnek a kocsit. És vagy bnőm apját hazaviszi v az anyja lejön még a saját kocsijukkal és úgy mennek haza a szülők.


Míg itt ahol lakunk megcsináltatnánk jobban járnánk. Oke h apjáék így akarnak segíteni (nincs munkadij olcsóbb alkatrész stb), de ezt a pénzt úgymond odafizetem benzinbe míg a kocsi úton van és több idő míg kész lesz mert messzebbre kell vinni..

Nekem ez ésszerűtlen, bnőm még mondja h ezen nem akar veszekedni apjáékkal.


2019. ápr. 26. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagilag nem éri meg, mert elmegy az üzemanyagra, amit megnyertek, akkor tényleg fölösleges. Arról nem is beszélve, hogy 2-3 embernek még egy csomó plusz ideje elmegy az oda-vissza utazgatással.


Ha csak az a baja a barátnődnek, hogy nem akar veszekedni emiatt az apjával, akkor nem kell nekik megmondani, ha valami gond van a kocsival, csak simán meg kell javíttatni, és kész. Amiről nem tudnak, az nem fáj nekik.


De a szülők már csak ilyenek, minden áron segíteni akarnak a gyerekeiknek, még akkor is, ha ez teljesen ésszerűtlen, többe kerül, mindenkinek plusz ideje megy el vele. Édesanyám is mindig azzal traktál, hogy mit hozzon, mit vegyen nekem, ha látogatóba jön. Hiába mondom neki már 10+ éve, hogy semmit, mert amire szükségem van, azt megveszem, és még jó eséllyel olcsóbban, mint ő tenné, és biztos azt veszem, amire szükségem van, nem pedig valami olyat, ami semmire sem jó. De hiába minden igyekezetem, nem sikerült erről leszoktatnom, a szülők már csak ilyenek. De valahol meg kell húzni egy egészséges határt, hogy meddig engedjük őket segíteni, és mi az ami után a segítség inkább teher.

2019. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
B+, írd már ki normálisan, h helyett HOGY, v helyett VAGY, bnőm helyett BARÁTNŐM, mert beletikkelt a szemem, mire kiolvastam!!!
2019. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ésszerűbb,de ha olyan barátnőd van,akit a szülei irányítanak,akkor totâl mindegy.A fejedet is verheted a, falba,akkot se lesz máshogy,amíg a barátnő sarkára nem áll.
2019. ápr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
140km-nyi benzin ugyanannyiba kerülne mint a javítás-alkatrész különbsége??
2019. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem 140km mert

1x lejön az apja a kocsiért ( 2autó benzinje fogy, mert egy autó lehozza és utána míg mindkét kocsi eljut apjaekhoz), utana ugye 20km míg eljut a szerelőhöz , majd onnan 70km míg hozzank vissza kerül a kocsi , ekkor ugye 50km vissza míg apja hazajut: v az ő autójukkal jön érte a felesege; vagy bnőm hazaviszi apját ez 50km oda vissza.

2019. ápr. 26. 14:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Idegesit h ezt hogy nem látja bnőm h ennek nincs értelme. Azt mondja h apám azt mondta h majd ő csinálja az autómat és kész.
2019. ápr. 26. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!