Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne mondanom, hogy megnéztem az üzeneteit?

Figyelt kérdés
1 éve nem néztem meg, előtte is írogatott másoknak félreérthető dolgokat, de most megint ilyent találtam. Amikor meg szoktam kérdezni mindig letagadja. Szerintetek meg kéne mondanom, hogx tudok róla?
2017. nov. 26. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit takar a "félre érthető"?
2017. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nézegetni kell, hogy a másik mit csinál ott már nincs bizalom. Ha még hazudik is, akkor meg nem értem, minek vagytok még mindig együtt ?
2017. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De minek vagy még vele, ha egyértelmű bizonyítékod van? Vagy neked az belefér, hogy másokkal flörtöl a párod? Én nem mondanék semmit, csak szakítanék. Ha oda a bizalom, nincs tovább értelme.
2017. nov. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még egy ostoba p.i.c.sa aki kitart a párja mellett aki megcsalja őt
2017. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg azt is, hogy vájkálsz a privátszférájában. Mindkettőtöknek van oka a szakításra, menni fog.
2017. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!