Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom levágatta a gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom levágatta a gyönyörű haját oldat pár mm-re ès azóta képteen vagyok ránézni mert sírógörcsöt kapok, velem van a problèma?

Figyelt kérdés
Erőteljes hajféstisem van, imádom a barátomat, természetesen minden belső és külső tulajdonságával együtt, de van nálam egy kritikus dolog, nem bírom elviselni az oldalt lenyírt hajú fiúkat, egyszerűen rosszúl leszek amikor rájuk nézek szerintem ennyire hülyén néznek ki. A barátom a szép szőke haját lenyiratta teljesen oldalt, a tetejét meg meghagyta, és egyszerűen a szép külsejét, teljesen de teljesen elrondította, egyszerűen borzalmasan néz ki. Nem tudom hogy most mit tegyek mert nagyon hiányzik de egyszerűen nem akarom így látni. Ameddig picit meg nem nő a haja addig kerülni szeretném mert egyfolytában sírógörcsöt kapok tőle, ami biztos nem normàlis, de olyan mintha nem is ő lenne. Tud valaki tanácsot adni? Félek, hogy ez tönkreteszi a kapcsolatunkat, ráadásul nem tudom hogyan mondjam el neki őszintén és nem sértően hogy ez nekem nagyon nem jön be.
2019. ápr. 27. 09:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Neked meg nem valo felnott parkapcsolat.
2019. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%

Valahol megértelek, valahol túlreagálod.


Nekem is a hosszúhajú férfiak tetszenek, engem is zavart kicsit, amikor a párom a közel derékig érő haját levágatta váll fölé. Aztán megszoktam.

Tudom, nem ugyanaz, de akkor is.

Nem szabad ennek ekkora jelentőséget tulajdonítani.

2019. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Ha tényleg szeretitek egymást, akkor beszéljétek már meg, hogy növessze vissza a haját:)
2019. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen megértelek. Én is így lennék vele.
2019. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
Legalább most megtudja a barátod, hogy milyen felszínes vagy, és a személyisége kb mennyire fontos neked egy kapcsolatban.
2019. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
Amugy ha a nő vágatta volna rövidre a haját, és a férfi panaszkodna, akkor is felszínesnek lenne bélyegezve? Hm....
2019. ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%

Hahó, arra nem gondoltál, hogy visszanő? Mintha valami elhunyt személyt siratnál, nevetséges....


Esetleg beszéld meg vele, hogy te szeretnéd a nem vágatná, és legközelebb talán nem vágja le és megnő.


Nekem is hajfétisem van, nem a legjobb érzés, ha a barátom levágja a haját, ezt közlöm is vele, hogy hagyja, tudod a haj az a rész, ami folyamatosan nő, miért épp ebből csinálnál problémát....

2019. ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Andi80018 ***** válasza:
22%
Mondjuk nem értem, az értelmes barátod nem tudott volna szólni, hogy mit akar a fejével csinálni? Gondolom hogy nézhet ki, mint egy idióta. Én biztos nem hagynám szó nélkül, meg se jelennék egy ilyen emberrel.
2019. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%

Fordított esetben meg a kérdező el lett volna mondva mindennek. Az ilyen szitukat el kell inkább kerülni azáltal, hogy kikérjük a másik véleményét/megbeszéljük. Nőben ugyan ilyen sérótól én is hülyét kapnék. Ezért is szoktam az ilyen éles stílusváltásokra rákérdezni/megbeszélni, mert tudom, hogy van, ami nálam nem fér bele és nyilván ilyen a másiknál is van. Az meg a másik dolog, hogy elég fontos, hogy a párom tetszen nekem és én is neki.

32/f

2019. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%
Engem nem érdekel, milyen haja van a páromnak. Mondjuk én felnőtt vagyok. Meg ő is.
2019. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!