Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy egy hibátlan/gyönyörű külsejű lány egy kevésbé helyes alacsony pasit választ?

Figyelt kérdés

Ráadásul úgy, hogy az előző pasijai mind jóképű népszerű nagydarab izmosak voltak akikkel külsőleg összeillettek.

Most egy olyannal van akiről a kérdésben írtam, és állítólag szerelmes és boldognak látszik. Ja és azt állítja a barátjáról, hogy nagyon helyes (persze ezt inkább csak ő látja így). Szerintetek ilyen lehetséges vagy úgysem lesz ennek jó vége?


2017. júl. 15. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Persze, hogy lehetséges: a szerelemben nincs lehetetlen.
2017. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
A magasság irreleváns, az alkat dönt. Ha túl csontos vagy kövér vagy, akkor lehetsz 210 cm is, rosszaabb a helyzeted, mint izomszöcske 150 magasnak.
2017. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

A baráti társaságban van egy ilyen pár.


8 éve vannak együtt és most érkezik a baba. Nagyon boldogok együtt...


Sokan "irigyek" vagyunk rájuk, mert nagyon szerencsések, mert nagyon jól egymásra találtak.

2017. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Hogyne lenne lehetséges. Az idő telt-múlt, a nő érettebb lett, felfogta, hogy a külső nem minden, esetleg elege lett abból, hogy az izomkolosszusok tárgyként, divatos kiegészítőként kezelték, tele lett a hócipője az állandó bizonytalansággal, a megbízhatatlanságukkal és a zűrös életvitelükkel. Ha meg az új barátját ő helyesnek tartja, akkor annak abszolút semmi jelentősége, hogy te viszont nem.
2017. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 170 vagyok, 53 kiló, vékony, izmos, sportos lány, és megfordulnak utánam a férfiak.


A párom 166 cm, 70 kiló, erős, de nem kigyúrt, és imádom. Volt magasabb exem, kettő is, de velük nem jöttünk ki ennyire jól, mint a mostanival.


Eddig egyszer szóltak meg, az illetőt villámgyorsan helyretettem és ennyi. Nem érdekel, ki mit gondol, a párommal akarom leélni az életemet és vele tervezem a jövőt, mert remek férfi. :)

2017. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy ismerősünk gyakorlatilag modell alkat, gyönyörű, formás, melle is van (könyvelő, és kajak féltékeny voltam, amikor a párom havonta vitte hozzá a papírokat) A férje valamivel alacsonyabb nála... mint pasi, nem néztem még meg, nem szokásom. :)

10-en éve együtt vannak.


Mint csaj, azt vettem észre, hogy bár nem tartozom a "hűhacsajok" közé (alacsony vagyok, 50 kg-18 évesen 45 kg voltam- és mellem sem igazán volt/van) ,de mindig volt olyan kisugárzásom, hogy a pasik szerettek velem kikezdeni.

Elcsépelt, de igaz: nem a külső számít :)

2017. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!