Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan ragaszkodó vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan ragaszkodó vagyok, ha 3 év után minden nap együtt szeretnék aludni a barátommal?

Figyelt kérdés

Én már folyamatosan igénylem, ő még nem. Hetente két napot külön töltünk, meg nyilván a többi 5 ben is megvan emellett mindenkinek a saját munkahelye/hobbija.

Én vagyok túl ragaszkodó vagy ez normális érzés lenne részemről?



2019. máj. 2. 22:05
 1/9 A kérdező kommentje:
25/N, párom 30/F
2019. máj. 2. 22:06
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem teljesen normális, én 4 év után is ugyanezt érzem
2019. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Jó vagy. Én nem csak aludnék veled minden nap 3 év után...😃 Cuncika. 😍
2019. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Felnőttként én nem csak találkozgatni akarok a párommal heti 1-2 alkalommal


F

2019. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Majd elmúlik.
2019. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az együtt alvás pont arra jó, hogy kompenzálja azt, hogy mindenkinek megvan a saját munkahelye, hobbija stb. Amikor elfoglalt az ember akkor a legjobb megoldás, ha legalább bedől aludni a párja mellé.

Nekünk elfoglaltabb időkben konkrétan ez tartja életben a kapcsolatot. Ha nincs egymásra időnk egész nap akkor is legalább be tudunk dögleni egy kád forró vízbe ketten, beszélgetni még egy kicsit elalvás előtt és összebújni.

Meg nyilván ha már van együtt alvás akkor jó esetben van reggeli is együtt, vagy valami kis reggeli program. Ilyenkor van az embernek egy ilyen "mintha együtt élnénk" érzése, és ez nagyon építi a kapcsolatot. Nem tudom mennyire érdemes olyannal lenni aki ezt nem így éli meg. Én nem biztos, hogy összeköltöznék olyannal, akinek nincs arra igénye, hogy minden nap mellettem keljen. De persze vannak olyan emberek, akiknek több magánszférára van szükségük, ezzel semmi baj, de ez meg egy olyan dolog amit vagy elfogadsz vagy nem.

2019. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Hány évesek vagytok? Együtt éltek? Ha nem éltek még együtt akkor igazából a hét nagyobbik részét vele töltöd így talán nem a vilagvege. Meg hát egyéb körülmények is lényegesek.

Ha együtt éltek akkor meg hogy vagytok külön?(nem írtál lakásról így feltételezem még nem vagytok egy lakásban).

Ez amúgy mindenkinél más. Én nem vagyok ennyire ragaszkodó típus, ezek szerint a barátod sem az. Te inkabb vagy az.

Ezzel csak az a baj hogy ha nagyon eltérőek az igények, hozhat problémákat.

2019. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikotokkel sincsen baj. A párod szereti a szabadságot és több teret igényel míg te olyan típus vagy aki meg a párjával akar lenni tobbet, ennyi igazából. Ha ez egyikotoknel sem probléma és jól meg vagytok így is akkor jó ez így.
2019. máj. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vesd fel az összeköltözést
2019. máj. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!