Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan sráccal aki havonta füvezik és használ könnyű drogokat amelyek pszichoaktív szerek?

Figyelt kérdés

21 éves srácról van szó.


Megismerkedtem vele az egyetemen, de engem roppantul zavar, hogy ilyeneket csinál. Amikor találkoztunk nem látszott rajta semmi, csak nem tudom felfogni miért nem lehet meglenni fű és drog nélkül.


L


2019. máj. 4. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hagyd a fenébe és keress olyat, aki nem narkós.

32/f

2019. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Soha!


Őszintén, szerinted kinek kell egy féreg drogos?

2019. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kizárt.

22L

2019. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Nekem pont jó lenne:) 36N
2019. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, minek? Hogy teged is magaval huzzon a melybe?
2019. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy kényszeres függőség... ez esetben lehet neki segiteni ha hajlandó le szokni akkor meg ér egy esélyt adni neki! Azonban nem a drog nagyon nem jó! Munkahelyen volt egy srac tok jo fej volt normális az is füvezet... öngyilkos lett... már a nevére sem emlékszem...
2019. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Sok csaj úgy van vele hogy aki most nem sármos az évek múlva sem lesz az, viszont aki jóképű de narkós az majd a kedvükért hip hop befejezi a cuccolást és csiribu csiribá meg is van nekik a tökéletes pasi
2019. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kerül el messzire én azt mondom.
2019. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Össze is jöttem és együtt spanglizunk, mi "büdös drogosok". ;)

Azért arra kíváncsi lennék, hogy az itt válaszolók közül ki szokott mondjuk sörözni, ugyanis az alkohol milliószor károsabb és addiktívabb, mint a fű, csak éppen legális.

2019. máj. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!