Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 ujj hiányzik a kezéről. Pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 ujj hiányzik a kezéről. Pár hónapja megismertem egy lányt, pár találka után összejöttünk. Aztán egyszer amikor megakartam fogni a kezét, kiderítettem hogy ezt. Iszonyat csalódott érzés, ha elhiszitek! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Emellett érzelmek is voltak. Így vívódtam magammal. Sőt kémiailag is stimmeltünk. Aztán más miatt szétmentünk.


Szóval azóta nem volt senkim de úgy ismerkedek hogy megnézem mindene megvan -e a csajnak!



2014. jún. 22. 08:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy ilyen apróság nekem nem lehetne visszatartó erő, már bocs. :\ Mármint biztos kellemetlen NEKI, de engem ez valahogy annyira nem tudna érdekelni, ha minden más stimmel... Biztos más miatt mentetek szét?
2014. jún. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

menj el orvoshoz, ha neked a tokeletesseg fontosabb, mint hogy szeretsz.


nem normalis h ennyire felsz ilyentol.

mit csinalsz ha megvan neki, es jaras alatt lesz balesete??otthagyod rogton?? aakkor maradj inkabb egyedul orokre mostantol

2014. jún. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Érzelmek domináltak bennem így nem hagytam ott. Sőt. De mégis ha ilyen dolgom van azért csak elmondanám még a kapcsolat előtt, vagy közben derüljön ki és hátha így már nem tud elengedni akkor?
2014. jún. 22. 08:35
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
minek kell a favágó lányával összejönni:D
2014. jún. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért bennem felmerül a kérdés, hogy milyen találkák lehettek azok, hogy ezt nem vetted észre...
2014. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, és elgondolkodtató, hogy nem lehet észrevenni, hogy a kezéről hiányzik 2 ujj...
2014. jún. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ezen én is gondolkodtam de vhogy úgy takargatta,én meg nem néztem át á-tól cettig a csajt.
2014. jún. 22. 08:47
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
És ha egy csajnak nem lenne feje, akkor azt sem vennéd észre huzamosabb ideig?
2014. jún. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
talán azért takargatta mert túlságosan szeretett és ezt hitte ha megtudod elhagyod miatta...az alkalmas pillanatra várt, hogy tudassa veled! szerinted ha minden stimmel ez a kis apróság szétválaszthatna??? talán nem is volt annyira okés minden ha ez neked akkora csalódás volt...
2014. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy eszébe sem jutott, hogy nem veszed észre. Ez nem egy olyan dolog, hogy "ja amúgy nézd már, hiányzik két ujjam, mert mikor kicsi voltam Fricike leharapta". Általában az ilyen úgy működik, hogy másik fél észreveszi, rákérdez, a lány meg elmeséli. Szerintem egyáltalán nem az ő dolga szólni. Kicsit olyan, mintha azért ábrándultál volna ki belőle, mert három hónap után észrevetted, hogy vörös, te pedig félsz a vörös hajú lányoktól.
2014. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!