Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korrekt dolog a páromtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korrekt dolog a páromtól bevallani hogy egy nőt csak szexre tudna elképzelni?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos nőről van szó aki újabban túl bájosan mosolyog a páromra. Nem foglalkoztam vele, csak beszélgetés kapcsán merült fel a dolog. A párom azt mondta ha nem lenne kapcsolatban velem akkor is maximum lefeküdne vele párszor mert nagyon buta az a nő.

Ti hogy reagálnátok egy ilyen állításra?



2019. máj. 6. 08:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Te lefeküdnél egy pasival, csak mert jól néz ki, de buta? Ugye, hogy primitívnek éreznéd magad. Nos, a pasid az.
2019. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Sehogy.

A pasik szinte bármit meg tudnak dugni, ez nem új. Viszont a nő nem jön be neki.

2019. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én is úgy éreztem hogy ez egy nagyon alja hozzáállás a részéről...
2019. máj. 6. 08:41
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem esne jól biztos, mert oké hogy velem van, de bizonyára már fantáziált a dologról, ha ennyire kigondolt volt a válasza. Én nem bízok ebben a kijelentésben, hogy "ha nem lenne velem kapcsolatban"... Alkalom szüli a tolvajt, én mindig ezt mondom.
2019. máj. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

#3

Jól látod. Már el is képzeltem, ahogy tenné a lánynak a szépet, hogy a bugyijába jusson, közben a háta mögött így vélekedik róla. Tipikus hazug, kétszínű alak lehet. Ez az egyik, a másik meg, hogy minden szimpátia nélkül lefeküdni valakivel, csak mert szexi..mintha valami agyatlan ösztönlény lenne.

2019. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
"A kérdező kommentje:Én is úgy éreztem hogy ez egy nagyon alja hozzáállás a részéről..." Vagy nyugtato szöveg a számodra!?!?
2019. máj. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
#1 Miért kell ezt egyből megfordítani? Miért nem lehet felfogni, hogy a nő és a férfi nem ugyanúgy gondolkodik? Szerintem egyszerűen csak megmondta a frankót, és nem csomagolta neked szívecskés dobozba. Lehet rajta rinyálni.
2019. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
#7 ez akkor is primitív dolog🤷🏼‍♀️Legalábbis nekem ilyen pasi nem kéne, pedig nekem is voltak kalandjaim, nem vagyok egy fapina, de csakis olyannal volt, akit érdemesnek tartottam rá. Nem csak a külső miatt.
2019. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
#8 Maximum nyersnek nevezném. Ha ott egy jó nő, és egy pasi gondolkodás nélkül azt mondja rá, hogy nem dugná meg, az hazudik. Vagy meleg. Akkor most mégis milyen válaszra számítasz? Inkább hazudjon valami kedveset?
2019. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 ha látok egy jó pasit, én is azt gondolom, hogy fuh de jó lenne, ha megdugna. De ha megismerem és kiderül, hogy buta, alpári paraszt, akkor elmegy a kedvem tőle. Szerintem férfiaktól is elvárható némi “szapioszexualitás”, már amennyiben nem ő is buta.
2019. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!