Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normál párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normál párkapcsolat?

Figyelt kérdés
A barátommal egy helyen dolgozunk és tetszett ott neki egy közös munkatársunk és gyakran beszél róla.Úgy érzem magam mint egy pótlék és nem tudom mit csináljak. Mondta hogy azért nem jött össze a nővel mert van barátja és hogy a nőnek szerinte nem az esete.

2019. máj. 6. 18:16
 1/5 anonim válasza:
100%
Elég nyomi srác lehet.
2019. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem csodálom, hogy pótléknak érzed magad.. Ezek alapján én is úgy érezném, hogy azért van velem, mert én “maradtam” neki..

Ha rendes a párod és lehet vele beszélni, akkor szerintem oszd meg vele mit érzel, mert nem biztos, hogy tisztában van azzal, milyen érzés kelt benned amit mond

2019. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Épp ma osztottam meg vele és azt mondta hogy nem kell aggódnom meg hogy ne érezzem annak magam de ez az érzés még most is bennem van
2019. máj. 6. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
A női megérzések általában nem csalnak. Biztosan kavarna vele, ha lehetősége lenne rá. Ha még egyszer felhozza, mondd meg neki, hogy vagy befejezi ezt, vagy hagyjon,mert neked ez nem esik jól.
2019. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag közölte veled, hogy csak addig vagy, míg nem jön össze egy jobb, pótléknak, tartaléknak használ, s még annyira sem számítasz, hogy ezt közli is veled, meg is aláz.

Mit keresel még ott? Nem szeret.

2019. máj. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!