Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon azok a lányok, akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azok a lányok, akik a pénzre mennek, boldogabbak?

Figyelt kérdés

Nem csak párkapcsolati téren, hanem úgy egészében.

Arra gondolok, akiket mondhatni, a pénz éltet, és akkor érzik jól magukat, ha luxusban élnek, drága dolgokkal körülvéve.

Számomra az anyagi dolgok rettenetesen jelentéktelenek, nem szeretek még csak vásárolni sem. Akkor érzem magam boldognak, ha kiegyensúlyozott vagyok, ha hasznosnak érzem magam, ha elismernek, ha úgy érzem, jó irányba halad az életem, ha azok, akik fontosak, szintén boldogok, ha jól teljesítek, ha látom valaminek az eredményét, amiért dolgoztam, vagy csak szimplán békés az életem.

De ezt sokkal nehezebb elérni, mint besétálni a boltba és venni egy MK táskát.


Azok a lányok, akiket a pénz éltet, pótolja számukra a szerelmet, érzelmeket, vajon könnyebben lesznek boldogok?


2019. máj. 10. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Szia. Biztos hogy örömet okoz maga a vásárlás illetve az hogy a magukénak tudják az adott dolgot. Jól esik nekik villogni a barátnők előtt. De nem boldogabbak ez tuti, mellette a legtöbb ilyen nő szeretőt tart ez az esetek 99%-ban így van sajnos.
2019. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Nekem igen, örömet okoz, hogy bármit megengedhetek magamnak, amit csak szeretnék. Volt időszak, mikor nagyon csóró voltam, vagyis tipikus gimis/kezdő egyetemista. Na azt soha többé nem szeretném átélni, mikor számolgatni kell, hogy mennyiből vehetek kaját, ha veszek egy ruhát, akkor már másra nem lesz pénzem...én nem tudom elhinni, hogy bárki boldog lehet rossz anyagi helyzetben. Hiába szerető párkapcsolat meg ilyen maszlagok, ha csak szar kajákra van pénzed, nem tudsz egy rendes fodrászt kifizetni, külföldi utakat max képeslapon látsz...


Azt írod, szereted hasznosnak érezni magad. Nos ahhoz is pénz kell. Pénz kell ahhoz, hogy egyetemen tanulhass, pénz kell az edzéshez, sportoláshoz(kivéve a futás), minden pénzbe kerül. Ha nincs, akkor otthon ücsörögve, mosogatás közben akarod hasznosnak érezni magad?

2019. máj. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én is éltem rettenetesen rossz anyagi helyzetben, nem vitatom, lélekromboló.

De ha megvannak az alapok, nem tesz boldogabbá, hogy a a Zara-ból vehetek ruhát nem csak a turkálóból, mert a ruhák nem számítanak annyira.

2019. máj. 10. 09:39
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Ja és akkor arról még nem is beszéltem, hogy az egészségügyi/szépészeti beavatkozások is mennyi pénzbe kerülnek. Mondjuk egy szemműtét, vagy fogszabályzó(vagy bármilyen fogászati kezelés).


Az, hogy honnan van a ruha meg a táska, engem se érdekel. Vagyis azert nem turkálóból öltözök, de 50 ezret sem fizetnék egy táskáért. Viszont vannak lányok, akiket ez éltet..azt viszont én sem tudom megérteni, hogy miért gondolják magukat többnek tőle.

2019. máj. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

En is ilyen vagyok kérdező mint te, egyáltalan nem boldogít a pénz. Alap megvan akkor oké.

Voltam gazdag mondhatjuk mikor mindent megvehettem (aztan 10-20ev mulva kidobaltam egy halom haszontalan kacatot), de üres volt az eletem. Aztán jött a boldogság, sokkal többet ért mint barmi pénzzel megvehető tárgy!

De ezt sokan nem fogják érteni....

2019. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Bármilyen nehéz elhinni, akinek van pénze, az is lehet jó társ, a pénzétől függetlenül...
2019. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6, Szerintem nem teljesen értetted meg a kérdést...
2019. máj. 10. 10:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A pénz nem csak márkás cuccokat jelent, hanem élményeket is. Teljesen mas pl. egy del-amerikai út, mint leugrani a balatonra. Meg tudsz fizetni jobb orvosi ellátást us.
2019. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En 10-12 milliónak örülnek jelenleg. Vennék kis házat egy működő autót ami már mondjuk nem mai gyerek de elvisz A-ból B-be amikor kell. 2 pici gyerekem van egyedülállóként és ennyi elég is volna. Félre is tudnék tenni belőle pár milliót. Egészség boldogság szeretet van az nem gond. Költeni meg nem költök magamra szinte semmit. Néha veszek ruhát Évente 2-3 alkalommal fodrász meg szemoldokszedes amikor szükséges. Ennyi. A többi a gyerekekre megy.


30+N

2019. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem egyfajta érzésű emberek vagyunk, nem mindenkit tesz boldoggá a pénz,de vannak akik függnek tőle!

De az az igazi belső boldogság az lehet nincs meg nekik!

Szerintem a fiúk sincsenek oda azokért a lányokért akiknek mindenük a pénz!

Nem találnak annyi örömet,szépséget (vagyis nem látják meg) az életben!Akiknek ténleg a pénz az 1.!

F

2019. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!