Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért nem értitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem értitek meg, hogy nem kell gyerek?

Figyelt kérdés

Konkrétan: Ha a kapcsolat elején elmondja a pasi, hogy nem kell gyerek, akkor minek álltok össze vele, ha aztán meg mégis gyereket akartok, és e miatt megromlik, sőt tönkre megy a kapcsolat?

A kapcsolat, ami minden más téren (érzelem, szex, anyagiak, érzelmek, közös hobbi,...) fantasztikusan működik.


Aztán ha mégis beadja a pasi a derekát, miattatok, utána X idő múlva csodálkoztok, hogy nem szereti a gyereket...sőt, már titeket sem.


Ez nektek jó? Miért nem becsülöd a párodat és magadat, azaz kettőtöket, miért kell oda egy 3.?


2019. máj. 8. 09:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azt hiszik, hogy miattuk majd megváltozik a másik. Nem csak abban, hogy gyereket akar majd, hanem hogy nem akar majd bulizni, meg hegyet mászni, hanem otthon akar esténként kötögetni. Önámítás. Tisztelet a kivételnek, mert ismetek olyan nőt is, férfit is, aki azt hangoztatta, hogy nem akar gyereket, aztán elkezdett ketyegni az a bizonyos óra. De ez tényleg ritka kivétel.
2019. máj. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ne általánosíts, messze nem minden nő ilyen.

Vannak páran, akik úgy állnak neki a párkapcsolatnak, hogy "na, majd én megváltoztatom, csak figyeljetek!" Aztán a bulibáró surmóból megpróbálnak családapát faragni, persze sikertelenül.

2019. máj. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Miért jössz össze olyan nővel, aki nem érti meg, hogy nem kell gyerek, és ezzel rág? Akinek nem elég, hogy csak ketten vagytok, és neked a gyerek a felesleges harmadik?
2019. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Ezt pasiktol is lehet akár kérdezni....
2019. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Párom nem szereti a gyerekeket. Ezért úgy vagyok vele ha nem lesz nem lesz ha igen akkor legalább megtudjam vele szeretettni a picit,hogy nem csak nyűg van vele. 25N

Attól még,hogy nem szeretne gyereket arra is kell gondolni ha véletlen becsúszna akkor,hogyan fogom kezelni a helyzetet mert bármennyire szeretnék elöbb utobb,de elfogadom ha nem lesz úgy is a barátaim társaságában most van a babás korszak vagyis tudok babázni anélkül ,hogy lenne. Meg nem is biztos,hogy lehetne,de még mem vizsgáltam ki magam

2019. máj. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Én megértem, épp ezért nem is jövök össze olyannal aki nem akar. Viszont a pasi minek jön össze olyan növel, aki akar gyereket? A legtöbb nő vágyik rá. Amúgy meg mindenki megváltozhat, nekem is van olyan ismerősöm, aki sose akart gyereket, most már 30 felett másként beszél...

És persze jó letten ideig óráig, de a gyerek lesz a jövő és olyan boldogságot ad, ami sokat jelent. Most megbecsülöd kettőtöket, de majd 60 évesen, mikor a kutya nem látogat, mert nincs gyerek, se uboka, lehet megbánja az ember.

26L

2019. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Az is lehet, hogy az elején még komolyan gondolja, hogy nem akar gyereket, aztán előbújik belőle az ösztön és megváltozik a véleménye. Az is lehet, hogy egy idióta pitscha és már az elején úgy megy bele a dologba, hogy megváltoztat. Én is voltam ilyen helyzetben nőként és részemről még sokkal nagyobb bűnnek is tartják, hogy nem akarok gyereket, de hát ez van, nem tudsz egy ilyen dologban kompromisszumot kötni, tehát marad a szakítás és mindenki találja meg azt, amit keres.
2019. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Szanalmas nyomorék az ilyen...
2019. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Miért nem ismerkedéskor deríted ki,hogy akar-e?


Én is így vagyok vele,nehezen is ismerkedtem,de őszintén mindig is mondtam már randin,hogy nekem soha nem kell gyerek mert ......,és itt mondhatod az érveidet.

2019. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
5-ös írta a legnagyobb hülyeséget.Én mint nő,ha totál gyereket akarnék,senki miatt nem mondanék le róla.Viszont mivel rohadtul nem akarok,soha nem is akartam,nincs az a férfi,és nincs az a pénz ami miatt ezt bevállalnám.
2019. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!