Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok voltatok vagy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok vagy együtt vagytok olyan férfivel, aki nem dolgozik és nem is akar? Jobb vagy rosszabb lett ettől a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2019. máj. 10. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Voltam még sulisként. Érdekes módon én suli mellett is vállaltam diákmunkát. Ő meg nem megy gyárba mert ott hülyék dolgoznak. Volt hogy az albérlet felet tudta csak odaadni és nem mert a főbérlő szeme elé kerülni így engem küldött. Majdnem 2 évet pazaroltam rá a fiatalságomból. Bánom a napot is mikor megismertem.


31N

2019. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak az volt a gond vele, hogy nem dolgozott más probléma nem volt?
2019. máj. 10. 10:27
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lényeg nem azon van hogy dolgozik vagy sem. Azon már inkább, hogy van e jövedelme. Mert ha annak ellenére hogy nem dolgozik mégis van valahonnan bevétele, akkor nem fog ártani a kapcsolatnak, viszont ha csak a nőnek van állása és bevétele, és neki kell fenntartani a létüket, a férfi meg csak jól elvan, akkor bizony előbb utóbb baj lesz. Főleg, ha kevés a nő jövedelme, és anyagi gondok is vannak. Én ismerek olyan párt ahol a férfi életében nem dolgozott munkahelyen, viszont "seftel", és nagyon jól élnek, a nőnek elég 4 órában dolgoznia, de az sem okozna gondot, ha nem dolgozna egyáltalán. Másik családnál viszont a férfit 5 éve elküldték a munkahelyről, azóta nem talál semmi állást, mert nem jó neki semmi, a nő (kolléganőm) több munkahelyen húzza az igát, és még így is alig tudnak megélni, törlesztőt fizetni, rezsi, stb... Na, itt már a kapcsolat kezd tönkremenni, a kolléganőm kijelentette, hogy a férje nem megy dolgozni valahová, akkor véget vet a házasságnak, mert már egyedül nem bírja az anyagi dolgokat fizetni.
2019. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Hol volt munkája hol nem. Volt hogy 2 hétig dolgozott 3 másik emberrel együtt aztán ob felet bem látták a fizetésnek. De neki jó volt. Még fontosabbak voltak a haverok mint én. Meguntam. Nem.lehetett rá támaszkodni semmilyen téren. Volt hogy haveroktól kert kölcsön aztán vissza nem adta. Nekem.is mai napig jön 80.000-rel de ennek már több m8nt 10 éve. Hála istennek nem láttam már évek óta.
2019. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egyetemistaként volt ilyen "kapcsolatom". Én is egyetem mellett dolgoztam is. Az akkori barátom érettségi után nem tanult tovább, nem is dolgozott, a szülei tartották el. A pénzt viszont nagyon szerette, de a munka büdös volt neki. Az anyjáék a kötelezőn felül ugye nem adtak neki pénzt nagyon, ezért mindig mindent velem akart fizettetni, de úgy, hogy neki ez természetes lett volna. Tehát elvárta, ha kapott valamit meg sem köszönte, volt hogy flegmáskodott is, hogy miért nem a legdrágább italra hívtam meg?

Ha nálunk volt akkor mindent felzabált, mikor én mentem hozzájuk egy idő után már kaját sem vett. Elvárta volna, hogy én fizessem a saját kajám mikor náluk vagyok.

Mikor ezt meguntam és közöltem vele, hogy innentől ő áll mindent, akkor rámförmedt, hogy miért, tán nincs pénzed?

Na ekkorra már olyan szinten megundorodtam tőle, hogy soha többet nem akartam látni.

A kezdeti időszakban egyébként nem így viselkedett, mindig volt valahonnan pénze. Szépen apránkét kezdte el ezt a parazitáskodás. Akkor megfogadtam, hogy soha az életben nem fogok még egyszer ilyen nyomorult ingyenélő "férfit" elviselni.

2019. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Illetve már ex.

Amikor megismerkedtünk pont nem dolgozott, azt mondta bejár egy irodába egy projekten dolgozik. Külön kasszán voltunk igy nem láttam nem kérdeztem mennyit keres...

Már terhes voltam mikor nagyjából kiderült hogy semmiféle projekt nem volt, egyszerűen ott volt internet (20 éve lassan). Aztán hol volt megbizas hol nem, en fizettem mindent ( de az ő háza volt). Aztan véget ert az is, nem lett több megbizas, olyanba vágott bele amire alkalmatlan volt, 3 evet "dolgozott" 0 Ft jovedelemert majd másba vágotg amibol 9 evvel kesobb se lett jovedelem...

Diplomas emberrol beszélunk.

2019. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Aztán miből él ez a here?
2019. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak amíg tamulók voltunk. Neki szinte sose volt munkája, csak havi 1-2 fix alkalomra. A kapcsolat véget ért részben emiatt is. Azóta nem is ismerkednék munkanélküli pasival.
2019. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ilyen helyzetben. Még középsuliban jöttünk össze, mikor ő elvégzte én tanultam tovább, de volt bevételem. Viszont ő nem akart dolgozni, ha elis ment valahova, 3 hét után elment 2 hét táppénzre, mondván, hogy ő beteg, aztán kirúgták mindenhonnan... De persze akart mindent, ipadet, jó telót stb..


Mondtam neki, hogy vagy elmegy dolgozni, vagy költözzön albérletbe vagy haza, ugyanis nálunk lakott. Erre sikerült elzavarnom egy gyárba, ahol annyi volt a dolga, hogy műszak elején lepakolja a kamiont, műszak végén meg felpakolja tojástartó dobozokkal.. De ez neki megerőltető volt, mert hogy jaj milyen nehéz munka ez..


Eközben gondoltam segítek neki, tabletet venni, ha minden fizujából hajlandó félre rakni, amolyan motivációként.. Ez 3 hónapot jelentett, akkoriban 60e ft-tot kerestek ilyen operátori munkakörben, de azzal, hogy én is beleadtam megvolt 90e ft a tabletra.. Eztuán fogta magát és a pénzt és elvitte a haverjaival elbulizni..


Ezután dobtam a fenébe, és azóta se vagyok hajlandó szóba állni olyannal akinek büdös a munka. Nincs az az isten, hogy én bárkit is eltartsak, ha tudna dolgozni, de ha annyi motiváció sincs az életében, hogy ne haljon éhen, akkor nincs is miről beszélni.

2019. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam, mert ilyennel nem jöttem össze. Ez komolyabb mint egy "csak ennyi a gond". Hogy lehet erre gyereket vállalni? Vagy pl.csak együtt élni? Minöl élnénk? Tartsam el egy életen ât (mert ugye nem is akar dolgozni) nő létemre? Nem vagyok az anyja, ha az anyja lennék se tartanám el 30 évesen ha nem is akarna dolgozni. Mégis mit tud adni a kapcsolatba? Jópofizást, szexet? Ez megvan olyannal is aki csak szerető, vagy olyannal is aki normális és emelett dolgozik.
2019. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!