Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jó kategóriába írtam e kérdést, mert én még kiskorú vagyok, viszont a párom már nagykorú. Mindegy, nem is ez a lényeg. Interneten ismerkedtünk meg, egy hónapja vagyunk együtt és azt hiszem szerelmes vagyok belé. Tényleg, nagyon nagyon megszerettem, viszont alig van ideje, most kezdte az egyetemet és ez alatt az utóbbi két hétben összesen kétszer találkoztunk. Most megint lemondott egy találkát, mert közbejött neki valami. Várjak még és legyek türelmes, vagy mondjam/írjam meg neki most, hogy ez nem működik így? Nem szeretném elveszíteni, azt hiszem azt most nem bírnám ki, viszont emiatt már annyit sírtam (amiről persze ő nem tud), hogy lassan belebetegszem. Közben meg kicsit azt is érzem, hogy nekem fontosabb ez a kapcsolat és több energiát fektetek belé. De látom, hogy ő is próbálkozik, csak teljesen szét van most csúszva a városváltás miatt és a tanulás miatt. Ne haragudjatok, hogy ezt ilyen kuszán fogalmaztam meg, most kicsit zaklatott vagyok. Szerintetek mit kellene tennem?

2018. szept. 15. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Idő nélkül nem működik a kapcsolat. Ha nem lehet ezen változtatni, akkor jobb, ha befejezitek.
2018. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak képtelenek rá sokszor h jól, összeszedetten intézzék a dolgaikat.


A barátomon figyelem meg néha h egyszerre csak egy dologra tud odafigyelni, döbbenet h mennyire. Ha velem van minden mást elfelejt elhanyagol. Szerencsére azért engem nem felejt el, mikor van más is neki, de így is katasztrófa hidd el.

Az egyetemkezdés meg nehéz...


Légy türelmesebb. Megértelek mert néha én is felk.rom magam, főleg mikor épp unatkozok és csak dumálnék vkivel, vagy egyedül vagyok várom h hívjon. :D röhej. Keress egy hobbit, az sokat segít ha az embernekn sok ideje van, tervezgesd az életed, vagy olvass egy jó könyvet.


Ha viszont pár hónap után abszolút lesz.r, úgy érzed csak a szex kedvéért van veled akkor beszélj vele, az eredménytől függően tedd meg a lépéseket.

2018. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sok a hobbim, az a baj:(. De köszi, mindkettőtöknek a választ.
2018. szept. 15. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mi miatt mondta le a találkát. Vannak kikerülhetetlen kötelességek. Vannak olyan időszakok, pláne egy egyetemista életében, amikor "rendkívüli állapot" van. Tipikusan ilyen a vizsgaidőszak.

Ugyanakkor azt is meg lehet érteni, ha te azt mondod: "Bocs, de nekem valóságos kapcsolat kell, ahol sok időt töltünk együtt. Ha neked erre nincs időd, akkor neked nem való egy kapcsolat - legalábbis velem."

2018. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!