Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelei vannak hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak hogy a férfi csak a külső tulajdonságaim alapján van velem?

Figyelt kérdés

Szerelmet vallott már. Mindig meglep valamivel,viszont nekem olyan furcsa néha.

Mindig a külsőm dicséri,aminek egyrészt örülök,másrészt úgy érzem,hogy csak a külsőm érdekli.

Mindig a következőket hallom: szép vagy,gyönyörű vagy,szép a szemed,szép a nyakad,gyönyörű tested van,szexi tested van,szexi lábad van stb.


Mennyi a valószínűsége hogy csak a kinézetem,testem érdekli?Miből állapítható meg?


2019. máj. 10. 23:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem dicsérne, akkor meg az lenne baj. Mintha muszáj lenne valami miatt mindig hisztizni.
2019. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván ezt tudja megdicsérni mert mást nem talált benned.
2019. máj. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Hát, próbálj meg vele beszélgetni, figyeld, hogy mennyire érdeklődik az iránt, amiről beszélsz, mennyire figyel, legközelebb mennyire emlekszik, stb.
2019. máj. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Ezek a jelei, amiket leírtál, hogy csak a külsőddel foglalkozik, ebből állapítható meg, meg is állapítottad, de megerősítést vársz inkább.

Érdekli, hogy mit csinálsz, mik a terveid/céljaid a jövőben, tisztel, mint embert, figyel az érzéseidre?

Vagy csak a nyakad meg a lábad érdekli. Ezt te tudod.

2019. máj. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Én sokat dicsértem a párjaim általam fontosnak vélt tulajdonságait korábban. A humorukat, az eszüket, a széles látókörúk, és nyitott gondolkodásunk.



Mindegyik azt hiányolta, hogy nem a külsejét dicsérem, vagy nagyon ritkán. Pedig egy sem volt pláza cica típus.


Egy ideig vitatkoztam a nőkkel arról, hogy én az igazán fontos, és különleges tulajdonságaikat szeretem (sokkal több szép nő van, mint humoros, vagy jó beszélgető társ), de mára feladtam.


A nők 99%-a a kinézetére hiú, és magasról tesz rá, hogy a belső tulajdonságait dicséred e.


Te valószínűleg az 1%-ba tartozol kérdező.



És, hogy honnan lehet tudni? Nálam például onnan, hogy nevetek a humorán, hogy vitázom vele a világról, erkölcsről, mélyebb témákról, vagy csak bárgyún hallgatom amit mond, és véletlenül sem feszegetem, hogy éppen mekkora unalmas, lényegtelen bullshitről beszél. (Ehhez persze olyan férfi is kell, aki a kocsi-foci-haverok szentháromságon felül is tudjon bármiről beszélni).

2019. máj. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Abból, hogy nem érdeklődik irántad. Milyen napod volt, mit csináltál, stb. Meg ha látod rajt, hogy nem érdekli, amit mondasz neki. Nem kérdez vissza, csak rábólint, stb.
2019. máj. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem ez szamít konkrétan.Hogy hangzana az,hogy de okos,olyan az agyad,minta szivacs,milyen választékosan fejezted ki magad ùjra,ùgy szeretlek.

Ha nevet a vicceiden,érdeklődő,és figyel is mikor beszélsz,akkor nagy baj nem lehet.És ha bókol,akkor nem azon gondolkodik,hogy jót mondd -e.

2019. máj. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Te is csak a külseje (meg esetleg a pénze) miatt vagy vele. Akkor mi a probléma?
2019. máj. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
@7: azért egy nő belső tulajdonságait ennél az olyan az agyad, mint a szivacs bóknál fantáziadúsabban is lehet dicsérni
2019. máj. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9#Igen,csak akkor meg az lenne a baj,hogy a külseje meg nem is tetszik a barátjânak.Csupân egy példa volt!
2019. máj. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!