Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ferjem alig torõdik velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem alig torõdik velem, én pedig a gyakori kerdesekbe menekülök. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Viccesnek tűnhet , de annyi mindent kipróbaltam hogy feldobjam a kapcsolatom, minden csabitasi trukkot.. de ö legtöbbszõr faradt, nemnagyon van.kedve rám.sokszor ugy látom..

Tanácstalan vagyok.. Pár eve igy erzem, kicsit valtozott pozitiv iranyba de nagyon keveset.. hamarosan gyereket szeretne mert akkor nyugodtabb leszek szerinte.


2019. máj. 11. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

" hamarosan gyereket szeretne mert akkor nyugodtabb leszek szerinte."


Nos ez az amit felejtsetek el, egy rossz kapcsolatot nem fog megmenteni egy gyerek és mondjuk nem olyannal kellene vállalni gyereket akivel nem jó együtt lenni, hanem akivel boldogok vagytok...


Tényleg.. ne legyünk már ennyire hülyék, mint egy napon hagyott kovászosuborka.

2019. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Összegezzük. Lapos a szex hiába akarsz tenni ellene a férjed szerint egy gyerek megoldás erre?

Jah és ez "csak" pár éve megy így. Hát... Nem viccesnek hangzik, hanem szomorúan. Hogy valóban vannak felnőtt emberek, akik erre vállalnak gyereket, aztán jöhet a válás és társai. Mert vmelyik fél megy és megkapja a boldogságot mástól, a gyerek meg le van szarva.

Én HA szerelmes lennék próbálkoznék még egy kicsit egy kiadós beszélgetéssel. Kinek mi hiányzik mik a célok. Utána, ha ennyire neheze lenne megszexelni ráadnám a kabátot. Erre nem egy gyerek a megoldás.

2019. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz a gyerek nem menti meg a kapcsolatot semmilyen körülmények között. Sajnos én ezt tapasztaltam mert mi egy szakítás után döntöttünk úgy hogy lesz egy harmadik gyerek is mert apuka szerint ez majd segít újra visszatalálni egymáshoz, de sajnos nem így lett, semmi sem változott. Tudom én voltam a hülye mert belementem de hinni akartam benne. Mi még mindig együtt vagyunk, de látod én is itt vagyok és néha itt keresem a “boldogságot”.

Sajnállak és együttérzek Veled, kitartást!

28N

2019. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Én is ugyan így vagyok:'D De gyereket ne hogy vállalj neki.. Én is beválaltam, szarul jártam ilyen pasi mellett:/ Ha meg ennyire lapos a kapcsolat akkor inkább menj ameddig tudsz
2019. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus. Gyereket csinál neked, hogy lefoglaljon?? És te akarsz gyereket egy posványba??

Inkább váljatok el, mert ha felcsinál csak rosszabb lesz. Te hisztériázni fogsz, mert még ennyire sem lesz energiája a csávód ak, ő meg minden alól kihúzza majd magát.

2019. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Itt találhatsz pár kiéhezett pasit, akikkel elszórakozhatsz a párod mellett! Jó helyen jársz!
2019. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bence_ ***** válasza:
40%

Ez akkor fog változni ha elkezded magad becsülni, szeretni és egy kapcsolatban az lesz a minimum színt, hogy jól érzed magad.

Tök jogosak, érthetőek az igényeid, beszélj vele. Ha így marad legyél egy olyan férfival aki mellett nő vagy!

2019. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pszichológusok mondják, hogy egy rossz kapcsolatba ne szülj gyereket, annyi embert látok, hogy gyereket vállal majd annyi a kapcsolatnak, mert csak rosszabb lesz minden a gyerek után.
2019. máj. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, ne menj bele abba h gyermek lesz, addig amig te elnem mondod miben szeretned h valtoztasson.Ha o eldonti igen valtozik jo iranyba, azutan legyen baba.

Nagyon boldog voltam parommal, miutan lett a kozos baba, attol a pillanattol a szules estejetol semmi vagyok neki, levego szinte.

Nagyon tonkretett mar lelkileg, es meg o akar 2. gyereket is.Nem en nem mert nagyon rossz iranyba megy a kapcsolatunk.

2019. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!