Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az járható út ha szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az járható út ha szakítás után a számítógépes játékok világába menekülök?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 07:28
 1/6 A kérdező kommentje:
úgy érzem a motorozás nem vonja el kellően a figyelmemet
2013. okt. 26. 07:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán jó módszert választottál.
2013. okt. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Járható, de az alkohol is egy megoldás lehet.
2013. okt. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Járhatónak járható út, csak nem biztos, hogy érdemes is ezt választani.
2013. okt. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak ne vidd túlzásba, mármint ne süllyedj le egy bizonyos szint alá. Ne legyen az, hogy csak ez foglalkoztat. Én nagyon rég óta játszok, de mellette azért van normális életem, sőt talán többet is buliztam mint jó pár nem kocka emberke. :D
2013. okt. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A.R. ***** válasza:
A legjobb módszert választottad. Nekem bevált: WoW, Aion, Rift, GW2, Tera mindent veretek, és nincs időm gondolkodni.
2013. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!