Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget kérnék, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérnék, mert tanácstalan vagyok? Többi lejjebb.

Figyelt kérdés

Hello,

2 hete szakított velem a barátnőm,6 hónap után.(15éves,én 20).

sok hülyeségen összevesztünk,de hamar kibékültünk,majd egyszer csak azt mondja nekem h legyen vége,mert még túl fiatal h elkötelezze magát...

a még rosszabb ennél h minden hétvégén találkozunk,mind a 3 nap egyfolytában egymás mellett vagyunk.(családi ok,nemfontos.)

a lényeg h nem tudok úgy mellette lenni,h már nem a barátnőm,de nem tudom eldönteni mikor mondjam el neki h próbáljuk meg újra,hátha jobb lesz,nem veszíthet vele semmit.anyja is mondta h nem biztos a döntésében,h télleg szakítani akart velem,mert még fiatal,meg stb... érzem valahol legbelül h van még esélyem rá h visszakapjam,de nemtudom mikor kérdezzek rá,mert ha túl későn,akkor lehet h már elmúlik nála minden érzés.ahogy rámnéz látom a szemében egy csöpnyi reményt.

szóval?remélem elég érthetően leírtam mi a bajom,és tanácsot kérnék,ha lehet.

köszy


2010. júl. 6. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
xD
2010. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
köhöm amúgy gyerekesen viselkedtek mind a ketten! Ami nem megy azt nem kell erőltetni. ezt miért nem lehet megérteni??
2010. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még kedvel téged, de tudja, hogy 15 évesen még ismerkednie kellene másokkal is. Én megértem, hogy nem akarja még elkötelezni magát. De ha vissza akarod kapni, akkor valóbann em érdemes sokáig várnod, mert a végén még tényleg elmúlnak a veled kapcsolatos gyengéd érzelmei. Szóval minél előbb, annál jobb.


KC

2010. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
üljetek le, és beszéljétek meg kettesben... mond meg neki őszintén, hogy nem akarod elveszíteni stb... majd meglátod mi lesz belőle.
2010. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát vagy most kérded meg,amíg el nem felejt teljesen,vagy soha. ha meg elhajt,akkor keress mást!
2010. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 15 évesen normális, hogy megijedt egy komoly kapcsolattól, hiszen nem is élt még. Nem kéne vele erőszakoskodni, nem akar veled lenni.
2010. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
volt pár kapcsolata eddig,de azok 1-2 hetesek voltak,max 1 hónap, de velem 6 hónapig volt,és szerintem nemgondolja komolyan h ennyi lenne...
2010. júl. 6. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd meg neki, legyen benned annyi tartás, hogy ha egyszer kidobott a lány, ne te menj oda visszakönyörögni magad! Ha meggondolja magát, majd szól, azt írtad, bőven van rá alkalma, hogy beszélgessen veled. A leggázabb dolog a világon, amikor a kidobott fél járkál a másik után, hogy visszakéredzkedjen hozzá.
2010. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!