Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, segítségét várom....

Anyukák, segítségét várom. Akinek babájának befelé forduló volt a lábfeje, s az ortopéd orvos döntött sarkú cipőt javasolt, milyen cipőt vásároltatok? Nagyon tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi kaptunk ortopéd cipőt, 5 hétig kellett hordania egyfolytában, nehéz időszak volt, de jó kérdés, még énsem vettem cipőt neki, mert kaptunk, de akkor ezek szerint vmi speciális cipő kell neki?? Bocs,h visszakérdeztem és nem segítettem, de ez engem is érdekelne. 8 hós kisfiú Anyukája
2010. márc. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nincs ilyen bajunk, de menj be egy ortopéd szaküzletbe, szerintem tudnak segíteni.

Ha nagy lenne a baj, a doki felírta volna a cipőt.

Bár én személy szerint, elvinném egy másik dokihoz is.

Sok problémája lehet a jövőben, ha nincs kikezelve.

Sok sikert!

2010. márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Hagyományos cipőt, csak felcserélve.
2010. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A supy cipők kifejezetten ilyen problémákra készültek, keress rá a neten. Nagyon jó cipők.
2010. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!