Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felesegek, mit irnatok uzenetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegek, mit irnatok uzenetbe?

Figyelt kérdés

Parom par hete allandoan a telojan log, nemtelik el par perc es ujra kezben van.Mint aki mindog uzenetet var.Es ebbol mar levonom, azert jon keson fekudni, szinte csak az ejszaka kozepen, mert gondolom ir valakivel.Es mar nagyon untam, en nyitottam csak ki egy pillanatra a telefont es mit lattam, ort a no a paromnak.

Most nemhagy nyugodni a dolog, megtalaltam fb n es irok neki pl hogy mit akar a ferjemtol, csalados apa.

Szerintetek irjak neki?


2019. máj. 17. 01:40
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Első dolgod az lehetett volna, hogy ezt a kérdést ki írhattad volna érthetően és helyesen!

A férjeddel is kellene beszélned! Nem olyan biztos hogy csak irogatnak egymásnak.

Nemtudom mennyire tanàcsos a nőre írni. De ha ennyire nem hagy, akkor írj.

2019. máj. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nőnek semmit nem írnék, azzal csak magamat hoznám kínos helyzetbe. A férjedet kérdezd meg, hogy ki az a nő és miért írogat. Feltételezem, hogy ha a férjednek kellemetlen lenne a vele való kommunikáció, már letiltotta volna és nem várná az üzeneteit. Szóval nem hiszem, hogy zaklatja szegény férjedet. Ez a kettőtök dolga, nektek kell róla beszélni, nem pedig egyből, első felindulásból a férjedet megkerülve üzeneteket írni a nőnek.
2019. máj. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tuti hogy nem csak irogatnak.

Férjjel beszélnék először és ha érezném, hogy hülyének néz, akkor TALÁN a nővel. De lehet előbb válnék. 30n

2019. máj. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit írnék, hogy hozzon két bőröndöt, reggel nyolcra várom, és viheti ezt a főnyereményt. Sok sikert! Tudsz mellé adni pár cipőt és ruhát, ha ennyire szereti más megunt dolgait használni.
2019. máj. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nőnek írogatnék, azzal csak magamat égetném le, hanem a férjemmel beszélnék. Igazából azt sem értem, miért nem lehetett rákérdezni, amikor láttad, h ki írt neki... fantasztikusan őszinte, komunnikatív házasság lehet ez; már csak ezért se írnék a nőnek, az csak közvetett vallomás lenne arról, h én nem tudok kommunikálni a férjemmel... (azt meg ugye nem gondolod, hogy nem az első dolga lenne bemásolni neki, hogy mit írtál?).
2019. máj. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem írnék semmit (bár a 4-es válasza nagyon tetszik, ha írnék valamit, akkor ezt), annak a nőnek semmi köze a kapcsolatotokhoz, a férjed aktív résztvevőként csal meg téged, őt kéne felelősségre vonnod, nem a harmadik felet. Az se biztos, hogy tud rólad meg a gyerekeitekről. Ez az egész a férjed felelőssége, nem másé.
2019. máj. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is egyből olyan valasz ugrott be mint a 4esé, az nem ciki :-)

Szép éveket kívánnék mellé :-)

2019. máj. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!