Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet hogy elmegyek randizn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet hogy elmegyek randizni mindegyikkel?

Figyelt kérdés

Nemrég randiztam egy lánnyal akiért oda voltam, de nem lett belőle semmi :(

Akkor eldöntöttem hogy nem lesz többet olyan hogy én odaleszek egy lányért.Így tehát felvettem pár csajt msnre, és egyikkel már beszéltem is hogy talizzunk.Belement.

A csaj mondjuk nem jön be, mert nem olyan nőis vagy végül is nem tudom.Szerintetek randizgassak?Végül is bármi lehet.Valamelyikkel lehet összejön...


2010. júl. 7. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne randizgatnál? Nem árt, ha több lányt is megismersz, hátha valamelyiket annyira megkedveled, hogy össze is akarsz majd jönni vele. Ha van rá lehetőséged, ismerkedj bátran.
2010. júl. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, randizgass. Az egyik biztos megtetszik.
2010. júl. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figy semmi gond nincs azzal, hogy oda vagy egy csajéárt.

Én is voltam oda 1-2 pasiért, és valamelyikből lett valami, valamelyikből meg nem. Ez így megy. Nem szabad az első után az mondani, hogy na én nem.

Nem tudom, ha nekem nem jön be a pasi én nem randizok vele, mert tudom, hogy úgysem működni.

2010. júl. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy okot mondj, hogy miért ne lenne jó ötlet :)
2010. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!