Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az, hogy legyen az akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy legyen az akár nő, akár férfi, ha még nem él nemi életet, akkor nem érett párkapcsolatra? Danke!

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
nem
2010. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
ez egy MARHASÁG! bitte
2010. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értem...köszönöm
2010. júl. 7. 11:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát sztem a többség ezzel úgy van hogy párkapcsolatban él nemi életet azzal akit szeret...szal előbb a párkapcsolat
2010. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
hát igen, mivel felcserélni sem igazán lehet, így logikus is, hogy ez egy eszeveszett ß$@#, és aki ezt neked mondta annak fogalma sincs az életről:D
2010. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

igen igaz


ne haragudj, d esok sületlenséget válaszolnak neked


egy párkapcsolat és a sex között kb semmi összefüggés, úgy értem lehet sexkapcsolatod olyannal akivel amúgy még csakj jóban se vagy és mégis a sex állat jó vele, na aztán szerencsés esetben a kettő találkozik egy idő után, azaz olyan társat választasz akivel a sex is király, na de ehhez előtte kell némi tapasztalat, az nagyon durva, amikor úgymond kapcsolatban lennétek már és majd az ágyban derül k h semmi se passzol köztetek

nincs igazam ?

2010. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

11:20 nincs, mivel te a szex oldaláról közelíted meg a dolgokat, van akinek az a durva, ha a mindennapi élet szintjén sem jönnek ki, és őt nem vígasztalja az, hogy közben jó a szex.


a másik dolog, hogy a kérdés nem erre irányolt, ugyanis az a kérdés, hogy ÉRETT-E, tehát aki tizen x éves korától összevissza kefél, viszont nem volt egy barátja sem, annak a jövőképe elég sovány. Fordított esetben azonban ez nem igaz.

2010. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan értelemben kérdezed, hogy valaki elhatározta, hogy hiába szép és jó a párjával az élet, nem hajlandó szexelni, nos akkor igen, még nem érett.
2010. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11:20, orbitális mértékben nincs igazad. Ez egy teljesen fordított gondoltmenet, mint amit én normálisnak tartok. Számomra a szex a párkapcsolat legintimebb szintje, így a párkapcsolat mindenképpen megelőzi a szexet. Szerintem ha az ember tudja a szeretni a párját, el tudja fogadni, harmóniában él vele, akkor a szexszel már nem lesz olyan sok gond.
2010. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha ezt egy ellenkező nemű mondta neked, kedves Kérdező, akkor az csak meg akar fektetni minél előbb.

Pont a szexre nem érett valaki párkapcsolati tapasztalatok nélkül. Vagy választhatod a megbélyegzés veszélyét is, ha akarod.

2010. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!