Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keressi az exe?

Figyelt kérdés
Mostanába észrevettem hogy a volt barátnője szinte mindent belájkol neki amit kirak. Ő volt élete nagy szerelme, a kezét is megkérte. Nem váltak el haraggal. A csaj szakított vele mert nem tetszett neki hogy csak hétvégén találkoznak. De amióta kirakta a párom hogy kapcsolatban van, újra keressi beszélgetnek is szerintem titokban. A csajszi kiköltözött angliába az új párjával, nem sokára haza látogatt egyedül és félek hogy találkozni is fognak. Nagyon elején vagyunk a kapcsolatnak még nem vagyunk szerelmesek. De boldogok vagyunk együtt, mindent megtudunk beszélni és most hétvégen bemutatt a családjának. De nem tudom ennek így mi értelme, mert szerintem nem őszinte velem..Nem tudom mit tegyek? Nem szeretném le rohanni se. De valahogy ezt tisztáznunk kell mert nekem sincs az exem az életembe.. Tanácsot szeretnék kérni mi tévő legyek?
2019. máj. 22. 23:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat. *Keresi
2019. máj. 22. 23:59
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Biztos vagyok benne hogy nem szakított vele csak fizikailag, a kötődés megvan. Ha hazajön tuti hogy találkozni fognak és más is lesz.

Ha lezárta volna ezt a kapcsolatot akkor tiltaná a lányt és nem engedné hogy a magánéletébe belásson.

Nálam egy kapcsolat lezárása úgy múködik hogy törlök minden telefonszámot, törlöm tiltom mindenhonnan, minden kapcsolatot megszakítok vele.

2019. máj. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ez nálam is így müködik. Ezért sem értem ezt az egészet, főleg úgy hogy a lánynak már elég régóta van párja. De nem tudom hogy beszéljek vele erről, mert hisztinek fogná fel ezt az egészet. Nagyon nehezen vágtam bele egy új kapcsolatba és nagyon fáj hogy ebben is csalódnom kell. Hogy beszéljek vele erről? Így érdemes elmennem a családjához?
2019. máj. 23. 00:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerüen, higgadtan, csendben, indulatok nélkül mondd el hogy téged zavar ez a dolog, és te hogy képzeled egy kapcsolat lezárását. Ha szeret akkor törli, tiltja.

Nem értem, ha vége akkor mit akar még tőle?

2019. máj. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne hallgass itt senkire aki 100%ig allotja h majd ugyis lesz valami stb stb.

Hanem ulj le a baratoddal ahogy azt egy kapcsolatba kell es beszeljetek meg egyutt.

Kerdezz ra hogy mit erez a masik csaj irant es kerd meg hogy ha meg nem zarta le a dolgot akkor ne hulyitsen.ennyi.

2019. máj. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat.Tényleg sokat segített most ez nekem.Pénteken találkozunk és nyugodtan megpróbálom ezt vele megbeszélni.Mi mást is tehetnék, hiába elég nehéz.De jobb most tisztázni a dolgokat, mint később mert még most könnyebben le lehet zárni ezt a dolgot ha úgy alakul.
2019. máj. 23. 00:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem haraggal váltak el akkor miért kéne törölni tiltani?? 2 volt barátommal is jó a viszonyom.

Az egyik exemmel 6 éve szakítottunk és még mindig jóban vagyunk.

2019. máj. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek abban hogy egy exszel jóban kell lenni. Akkor az a kapcsolat nyitott marad és egy állandó zavaró tényező lesz.

A sokadik kapcsolaton vagyok túl. Amikor nyitva hagytam mert "szépen váltunk el" akkor előbb-utóbb mindig ágyban kötöttünk ki.

Ez minden emberi kapcsolattal így van: vagy épül vagy rombolódik.

Ha az ember tisztán akar egy másik kapcsolatba kerülni akkor minden szálat el kell varrni.

2019. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!