Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok tul lenni rajta?

Figyelt kérdés
Ket éve el váltunk , es nem tudok tovább lépni ! Foleg hogy tudom , most várják a babát , azzal a novel akiért elhagyott! Próbáltam en mindent , barátok , ismerekedes , de csak veluk tudok foglalkozni;(((mikor lesz ez jobb?
2019. máj. 23. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Arról nem tehetsz, hogy mit érzel. De az igenis a te döntésed, hogy mit TESZEL. Ne foglalkozz velük! Mindenhol tiltani, törölni, közös ismerősökkel egyéb témát keresni, és csinálj valamit te is, ami előre visz és lefoglal. Akkor le tudod zárni.

Úgy, hogy tudatosan rajtuk pörögsz, sose fog sikerúlni.

2019. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Akkor lesz jóbb, amikor te azt akarod, hogy jobb legyen.


Alakitsd át a napi rutinodat.

Legyenek celjaid, amiket elérsz.

2019. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

1-es és 2-esnek igaza van!


Az a helyzet, hogy te valójában nem is akarsz tullépni rajta.

2019. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után tényleg új életet kéne kezdeni. Kis lépésekkel kezd, járj sportolni, találj új hobbyt, táblázd be magad, hogy időd sem legyen ezen agyalni!
2019. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szergej55 ***** válasza:
Nem tudom, mennyi idő után váltak el útjaitok. Ha mondjuk öt év után, az más kategória, mint ha csak 8 hónapot voltatok együtt, így a feldolgozási idő sem azonos. Több év esetén simán benne van, hogy ennyi idő után sem érzed magad kellemesen. Mondjuk az tényleg nem fog segíteni, ha foglalkozol az illetővel, én minden elérhetőséget nulláznék és megszüntetnék első körben.
2019. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!