Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz még ilyen pasi? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még ilyen pasi? Vagy hogy lehetne rajta túl lenni?

Figyelt kérdés

Tökéletes volt a kapcsolat! Van még ilyen pasi? Ilyeneket kikönyörögni nem tudtam korábban. Meg ahogy olvasom, itt is vannak akiknél előjönnek problémaként:

soha nem adott okot a féltékenységre, kalandnak indult - de nem adtam oda magam, azt hittem le is lép -, erre több hónapos kapcsolat lett belőle. Nem hogy nem titkolt, hanem dicsekedett velem a barátainak! Az utcán mindig átölelt. Mindig elkísért. Készítettünk közös képeket. Akkor találkoztunk, amikor akartunk. A szex is fantasztikus volt vele. Mindig bókolt. Egyik alkalommal beültünk valahová, máskor nála voltunk és együtt főztünk vacsit. Minden tökéletes volt!

Aztán hazament. Nem akarta egyikünk sem abbahagyni. Ki tudtam volna hozzá menni 4-5 féleképpen, de nem engedi. És félő, hogy ez alatt a három hónap alatt összeszedett valakit. Kinn is mikor a barátaival volt, kihangosított nekik is, úgy beszéltünk. Mindenki tudta, hogy szeretem. Két hete változott meg. Nem válaszol! Ilyet soha nem csinált! A találkozáson (mikor legyen) veszekedtünk sokat (ezen sokallhatott be). Megnézi az üzenetemet és nem válaszol. Vagy hívom és nem veszi fel.

Van még olyan pasi, akivel minden ennyire tökéletes? Hogy lehet ezen túl lenni?

(Ugye az a legszörnyűbb, hogy egyikünk sem akarta abbahagyni. És megoldható lenne, de nem tudunk találkozni, mert nem engedi. Humánusabb lett volna, ha azt mondja mielőtt kiment -kérdeztem többször! -, hogy abbahagyjuk-e!)

Van még ilyen pasi? Hogy lehetne megjavítani? Vagy hogy lehetne rajta túl lenni?


2015. máj. 2. 16:25
 1/7 anonim válasza:
Javítani haha, mintha a vasalód romlott volna el úgy írtad xd
2015. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te totál meg vagy huzatva :)


1. Ha ő lenne az igazi nagy egyetlen csodálatos pasi akkor most veled lenne vagy próbálna veled lenni de nem...

2. egyébként miből gondolod, hogy ennek vége?? Nem beszéltek már egyáltalán? Azt mondta ennyi volt??


Amúgy most még a hatása alatt vagy, ő a nagy szerelmed meg a legtutibb csávó a földön akivel leélnéd az életed...pffff.

2015. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Milyen srácok voltak eddig?

Aki hazudott és kihasznált? Aki nem akart felvállalni a barátai előtt? Aki kikötötte, hogy hányszor találkozhatunk egy héten? Akivel nem lehetett semmi programot csinálni csak otthon ülni? Aki féltékennyé tett folyamatosan? Igen, ilyenek vannak! Ilyet akartam? Nem! Sokan szoktak itt sírni ezek miatt!

Ma szeretném vele megbeszélni, de most nem tudok vele beszélni, leghamarabb hétfőn. Nem mondtuk ki, hogy legyen vége - én ugye nem akarom -, viszont olyan masszívan ellenáll annak, hogy keresem (nem zaklatom! napi egyszer vagy írok neki vagy felhívom, de most pár napot ki is hagytam), muszáj vagyok rákérdezni. Úgyhogy szurkoljatok :)

2015. máj. 2. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Furcsapasikkal jösz össze...de akinek ez kell!
2015. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dehogy ez kell. Örültem neki, hogy végre egy normális pasi és akivel boldog voltam!
2015. máj. 2. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ezek után is normálisnak nevezed ezt?
2015. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Két héttel ezelőttig még minden rendben volt! Még ő keresett! Ne tudd meg miket tett meg értem még odakintről is!

De úgysem érted.

2015. máj. 2. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!