Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek barátai ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek barátai ennek a srácnak?

Figyelt kérdés

Először is bocsánat ha rossz kategóriába soroltam a kérdést, nézzetek el:)

Szóval. Van egy fiú a suliban, aki ilyen tipikus menő értelembe vett srác (300 likeok facen, helyes stb. Tudom hogy nem ettől menő az ember, de a fiatalok túlnyomó többsege szerint igen.) És olyan fura, hogy igazábol nincs egy közeli barátja sem, mindig odacsapódik emberekhez, de senki nem megy oda hozzá, csak ő kereresi masok társaságát. Látszik rajta, hogy rendesen depresszív, de nem igazán mutatja ki (es az a gáz hogy az állítólagos barátai sem veszik észre) nem ismerem a srácot, de sok ismerősöm/barátom haverja/volt haverja. Ők mondták, hogy tubákozik meg szerintem füvezik is, látszik rajta. Az az egészben a fura, hogy régebben (1-2 éve) tök eletvidám srác volt sok baráttal most meg nem viccelek egy igaz barátja sincsen. És szerintem csak úgy a semmi miatt nem csökken le a baratáid száma a majdnem nullára. Nagyon kívancsi vagyok rá, hogy mitől lett ilyen a srác oda is mennék szivesen csak furán jönne ki mivel csak látásból ismerjük egymást. Szerintetek milyen trauma érhette vagy mit csinálhatott hogy a barátai is elpártoltak tőle és az osztalytársai is 90%ban szarnak a fejére. Mert igazaból a srác próbálkozik de csak akkor mennek oda hozzá ha épp nincs senki akivel beszélhetnének vagy ha tubák kell.

Mi a ti véleményetek?


U.i: azr tudom, hogy az apjával van valami, de ő születése (vagy nagyon pici kora óta nincs velük)


2019. máj. 27. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Honnan a francból tudjam? Osztálytársa vagyok szerinted?


Miért? Neked vannak barátaid? Ilyen szépen kinyomozni embert szerintem tuti, hogy nemcsak barátaid, de életed sincs.

2019. máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Honnan a lópikulából veszed, hogy nincsenek barátai? Max. osztályból lehet nem találja a hangot senkivel, de osztályon kívül???

Akiknek nincsenek barátai azoknak nem 300 lájkjuk face-n.

De ha te odajönnél hozzám, tuti elküldenélek, mert ezzel a nyomozósdi-val bszott ijesztő vagy.

Regényt írtál a srácról, ez több , mint vonzalom:DDD

2019. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A facebook kepe 2 eves.
2019. máj. 27. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne éljünk már ennyire a likoknak,ki nek szarja le h xy mennyien likolták a képeit ?:D

A,úgy neked úgy őszitén,mi közöd hozzá h neki vannak e barátai vagy sem?!

2019. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsi szívem NE FACEBOOK - on élj,mert TE azt teszed!Kit érdekel,hány éves a profilképe?! Nagyon gyerek vagy még,
2019. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Ez ugrott be:


"Furcsa ez a srác, hátrafelé break-el a sztádán

A lába úgy jááááár, mint akit az áram rááááz" :D


Amúgy pedig valószínűleg annyira pózer-műanyag, hogy nincs belső világa, így nem is érdemes mélyebben foglalkozni vele. Sajnos ismertem ilyen embert.

2019. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező gyűjtsed össze az összes bátorságodat, lépj oda hozzá, közöld vele, hogy bejön neked és szívesen lesz444pnád!
2019. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Van esze, nem a facen tölti az életét és a profilképének a csinosítgatása a legfontosabb számára.
2019. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!