Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők! Ha tetszene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Ha tetszene egy férfi viszont merevedési zavara lenne de más módon ki akarna elégíteni vele maradnátok?

Figyelt kérdés
A nők szerint jóképű vagyok, a külsőmmel nagy baj nincs. Jelenleg a merevedésemmel baj van. Szedek gyógyszert de így sem az igazi, mást szeretnék majd szedni. Remélem megoldódik majd a problémám. Kívánom a nőket és magamnak fel is tudom állítani. Ha nem állna fel rátok a férfinek aki tetszik nektek, viszont ki akarna más módon elégíteni titeket ti hosszútávon maradnátok vele? Nyalni és ujjazni most is van kedvem.

2019. jún. 2. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem jarnek egy olyan pasival aki azt hiszi valmi bogyo teszi majd rendbe.

Olyannal viszont igen, akinek epp nem all fel, de tosztaban van vele hogy egy valami psziches problema miatt vann s ezzel foglalkozik. Na az mar egeszen mas szint...

2019. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem pszichés probléma miatt van szinte biztosan. A gyógyszert orvos írta fel a merevedésre mert ide az kell, laborlelet igazolta.
2019. jún. 2. 19:26
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

Nem járnék vele. Nekem az említett kompenzálási módok nem elegendőek, igazából egyik se kedvencem.

Amennyiben megoldódna a dolog, minden további nélkül ismerkednék, de addig nem.

2019. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Vele maradnèk.
2019. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hány évesen van ilyen problémád?
2019. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.
2019. jún. 2. 20:08
 7/15 anonim ***** válasza:
Adnék neki pár hónapot, hogy megoldja, de ha nincs változás, akkor sajnos ez nekem kevés.
2019. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az durva, hogy már ilyen fiatalon gyógyszerrel akarják megoldani. Szerintem vizsgáltasd ki magad alaposabban, hogy mi okozza, mert ez hosszabb távon nem oké.
2019. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Részvétem haver.. Ne búslakodj . Ajánlom néz utána akupunktúrás kezeléseknek , mert a kínai gyógyászat előrébb jár jóval.
2019. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Igen, hasonló cipőben, de tudom hogy rajtam kívül mindenki fa**kfüggő :-D


Maga az élvezés erőssége a más módon kielégítésnek viszont a sokszorosa, szóval én jobban jártam :-D

2019. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!