Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak tömeges lázadása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tömeges lázadása, meg tudná oldani a párkapcsolati és ismerkedési problémákat?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, hogy a férfi nép jelenleg a nők szellemi fogságában sínylődik. Természetesen erre azt mondják, hogy nem igaz, meg hogy egyenlőség van, de meglátásom szerint ez csak az agymosás része.


A nők ma jóval az átlag pasi felett állnak. Nem a nők akarnak megfelelni a férfiaknak, hanem fordítva. A férfiak azok, akik versenyeznek a nőkért, aztán várnak, hátha őket választja valamelyikük. A párkapcsolatokban észrevétlenül is papucsként viselkednek, lényegében ma egy nő mindent megtehet. A közösségi oldalakon ontják a bókokat az insta-ribiknek, és valljuk be, egy jó seggű, jó mellű nő láttán a pasik 90%-a elveszti az eszét.


Azt gondolom, hogy ezek miatt a nők hihetetlen nagy elvárásokat tettek a férfiakra, lényegében ma már tilos a kritika is. Emlékszem, a 2000-es években még tudtam hülyéskedni a lányokkal úgy, hogy "beszóltam" nekik, ők meg "visszaszóltak". Ma már a legapróbb kritikára is az a válasz: "Hogy beszélsz te a nőkkel? Nincs benned tisztelet?" Noha akik ezt mondják nem érdemelnek tiszteletet.


Azt gondolom, hogy visszaállítsuk a férfiak tekintélyét, egész egyszerűen le kéne törni azt a női igát, amit azok ráraktak. A világon az összes férfinak hagyni kellene a "szerelmetes maszlagot" a fenébe, a finomkodással együtt. Amikor a nő a finomkodásával rá akarja venni a férfit valamire, egyszerűen rá kellene csapni az asztalra, és azt mondani: "Nem, márpedig nem lesz az, mert nem akarom. Ha nem tetszik, akkor azonnal elköltözöm és itthagylak a p*csába." Nincs szeretet, gyengédség, meg ehhez hasonló maszlag. Az összes insta-ribit is ki kellene követni, a prostik telefonszámát törölni, stb.


Erő, vagányság, határozottság. Ha az összes férfi megtenné ezt, és tömeges lázadás ütné ki a fejét, a női elititás összeomlana pillanatok alatt. Érthetetlen, hogy egy nép miért él rabszolgaságban.


Saját magatokat teszitek nehéz helyzetbe.


2019. jún. 3. 10:54
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Nekem valóban nem kell párkapcsolat, viszont az üzenetem címzettjei egy része párkapcsolatban él, és részben ebből van a probléma!


Én mindössze annyit akartam mondani, hogy ne hagyják magukat kihasználni. A nők segge manapság ki van nyalva, és ma már a seggnyalástól lesz valaki férfi. Ha valaki kicsit is vissza mer szólni, azt lehurrogják, durvább esetben meg is ütik, mert napjainkban azt viccesnek gondolják, ha egy nő megüt egy férfit, mert az amerikai vígjátékokban az poénosan van beállítva. Nagyon sok férfi lehet bántalmazott a párkapcsolatában, és erről senkinek nem beszél büszkeségből, vagy azért, mert nincs hová mennie. Én mellettük állok ki!


Megértem a gyűlöletet a nők részéről, de próbálják megérteni azt, hogy ez a rendszer nem igazságos így.


Ennyi!

2019. jún. 3. 12:37
 22/39 A kérdező kommentje:
Már tisztáztam a nézeteimet, és a helyzetemet 21-es. Az, hogy szalmabábérveléssel megpróbálsz engem a középpontba helyezni, mert rettegsz attól, hogy egyszer ne az legyen, amit te akarsz, a te sarad. A sárdobálással azonban nem érsz el semmit, csak mélyebbre süllyedsz.
2019. jún. 3. 12:39
 23/39 anonim ***** válasza:
97%
Hiába erőlteted magad, egy gyk-s csaj sem fog kemény csávónak látni és randizni veled.
2019. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
90%

De mi nem igazsagos? Es miben van kinyalva a nok segge? Hogy pl mar nem szeretjuk ha utanunk hurrognak melosok az utcan? Vagy hogy igen, a nok szeretik a szep szavakat? Ezzel mi a baj? Erdekes, az en baratom szeret bokolni, es boldogga teszi hogy ettol en jol erzem magam. Az a pasi, aki meg CSAK akkor jut nohoz, ha egyenlotlen kapcsolatokba megy bele, es kihasznaljak, egyszeruen luzer. En se mennek bele abba, hogy fuuuh vmi nagyon meno jol kinezo pasas x. Noje lehetek a tobbi mellett. Nekem ez nem erimeg. Ha a pasi ugy dont, h o a fix puncihoz csak akkor tud hozzajutni, ha papucs, akkor ez van! Nem tesz azert h masert es mas (nem kihasznalo, normalis) nok vonzodjanak hozza.

A testi eroszak meg csak a primitiv emberek koreben divik. Ha te ilyen korokben mozogsz, az gaz.

2019. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
17%

Ha meg valaki bantalmazo kapcsolatban el, legyen az no vagy ferfi, egyszeruen lepjen ki belole. Teny h a bantalmazott noknek tobb szervezet van amihez fordulhatnak, de sokkal tobb is a bantalmazott no mint ferfi, nem a ferfiak szoktak a kocsmabol hazatantorgo alkesz feleseguk elol a gyerekukkel elfutni....


De abban egyetertek h a bantalmazas nem vicces, de csak azt lehet bantalmazni aki hagyja magat. Engem egyszer utne meg/szidalmazna a parom mint a kutyat, es onnantol vege is. Ezek az emberek martiromok meg aldozattipusok. Ha meg segitseget se kernek akkor mar az o hibajuk en azt mondom

2019. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

#24


Ezzel lényegében igazoltad is, micsoda egy aljas alak vagy te, és hogy mennyire igazam van.


Ha valaki fel mer szólalni ez igazságtalan rendszer ellen, annak tekintélyét azonnal le kell húzni, nehogy már a végén elgondolkodjanak az érvein, ilyen olcsó kis szalmabábérveléssel, mi? Aljas kis féreg vagy, egy utolsó szemétláda, még egy femináci nőt is többre nézek, mint téged, mert az legalább őszinte.

2019. jún. 3. 12:47
 27/39 A kérdező kommentje:

A bántalmazott férfiak sok esetben lelkileg meg vannak törve. Eleve az, hogy a nők az ilyen embereket sok eseten szexgépeknek is használják, és fokozott teljesítmény kényszerük van.


Nagyon sok férfi azért megy prostituálthoz, mert ott legalább kap egy kis törődést, szeretetet. Nem hiába lett divat a prostituáltaknál a "barátnő feeling". A bántalmazott férfiak többször élnek ezzel a szolgáltatással.

2019. jún. 3. 12:50
 28/39 anonim ***** válasza:
54%
Azt lehet megtorni aki hagyja magat meg egyszer mondom. Egeszseges lelkivilagu no/ferfi az elso ilyen eset utan lapatra teszi a masikat. Ezt nem lehet nemekre kihegyezni. Ha valakiben annyi eletoszton nincs, hogy nem hagyja hogy barki szexgepnek-atmnek/labtorlonek-hazicselednek hasznalja, es meg sem probal az elso into jeleknel MAR szabadulni az ne sirjon. Basszus emberek del-koreaba szoknek a diktaturabol az eletulet kockaztatva, nekem ne mondja senki, hogy nem lehet otthagyni egy bantalmazo embert. Es ennek vannak elojelei, nem egyik pillanatrol a masikra lesz vki hulye. Nem kell idiota novel osszejonni csak mert jol mez ki. Ez van
2019. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Haha, hát ez vicces!


Sokat tudnék mesélni!


Vagy 10 évvel ezelőtt az egyik csaj teljesen kiborult, amikor nem akartam már tőle már semmit, ezért véresre vagdosta a karját, és átküldte nekem a képet, hogy nézzem meg, mit tett magával


A másik eset szintén hasonló volt, hipót ivott. Nekem kellett könyörögnöm neki, szinte sírva, hogy ne csinálja, ne ölje meg magát, mert nekem fontos. Másnap előadásra mentem, alig tudtam figyelni, lelkileg kiborultam, a nővel maradtam. Utólag bevallotta, szándékosan csinálta, hogy nekem legyen rossz.


Mindkét esetben, ha kiléptem volna a kapcsolatból, én szívhattam volna meg, ha végeznek magukkal!


Na most, a nők hazugságai ellenére a sérült férfiak az incelek, akik nem jutnak nőkhöz.


Hazugság. Engem úgy csináltak ki a nők egy időben, hogy folyamatosan kapcsolatban voltam velük. Tehát jutott nekem pina, mégis a fentieket kellett átélnem. Még szerencse, hogy nem zavarodtam meg mellettük. Ezek után nem csoda, hogy a szexet sem kívántam annyira velük.

2019. jún. 3. 13:00
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de ezek a lanyok sem voltak ep lelkivilaguak. Egy normalis ember nem kezd el ongyilkossaggal fenyegetozni es erzelmileg manipulalni a masikat. Pasiban is van ilyen boven, a kontrollalo feltekenykedesekkel, nemvehetedfelaztaruhat stb. Azt kene latnod ezek a nem szazas emberek mindket nemben megtalalhatoak. Nem minden no es nem minden ferfi ilyen.


Egyebkent meg amig nem biztatsz senkit ongyilkossagra, addig semmi kozod a döntéseikhez. Nem vagy felelos egy masik ember donteseert. Soha nem hagynam hogy igy manipulaljon barki is erelmileg mert ez zsarolas nem szeretet, es az ilyen ember nem alkalmas kapcsolatra. Akar no akar ferfi.


Viszont ha sorozatosan ilyeneket vonzanek, azon is elgondolkodnek, hogy valamit en csinalok rosszul. Mert kerdezo vannak normalis nok es ferfik is, nem mindenki erzelmi zsarolo meg beteges feltekeny idiota.

2019. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!