Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyiben értetek egyet azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben értetek egyet azzal az állítással hogy a párkapcsolati problémákat elsosorban az alul / felül választás okozza?

Figyelt kérdés
Gondolom nem kell bővebben kifejtenem mire gondolok ezzel.

2018. márc. 3. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Elsosorban a nem megfelelo kommunikacio okozza. Semmi koze ahhoz, amit te irsz.
2018. márc. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
De igen , kifejted?
2018. márc. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 szemléltető példával alá tudod támasztani ?
2018. márc. 3. 23:45
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Az #1-el tudok egyetérteni.

Kér egyformán csóró vagy egyformán gazdag ember kapcsolatában ugyanúgy ezer probléma lehet. Nem ezen múlik.

2018. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nincs köze a kettőnek egymáshoz. Ahogy az első is írta, inkább az okozza, hogy nem beszélik meg a dolgokat.

Ez ezen az oldalon feltett kérdésekből is látszik, hogy mennyire rettegnek az alapvető kommunikációtól is emberek.

2018. márc. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Ott a probléma, ha két külömböző neveltetésben volt részük. Érzékeltetés képen: prosztó falusi paraszt család sarja ----- intelligens polgári értékek mentén nevelt fiatal. Ez a büdös életben sem fog működni. Nem azonos intelligencia szint, eltérő EQ-SQ esetén is borítékolható a kudarc.
2018. márc. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Kommunikációs képességben is lehet alul/felülválasztani :D


Szerintem az a fő probléma, hogy elhamarkodottan választanak az emberek. Egy csomóan vannak olyan partnerrel, akit józan megfontolásból sosem választottak volna. Ami persze oké, csak nem mindegy, hogy valaki a saját életével játszik (ő dolga) vagy pl. már egy gyerekével is.

2018. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Fejtsd már ki. >:D


De lehet ez is ok, pl. exem sokkal többet keresett, mint én. Nagyon zavarta, engem is zavart, pedig jó volt köztünk a kommunikáció. Alig mertem költeni magamra emiatt. A végén már olyanokat mondott, hogy mi lenne velem nélküle.

2018. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Sztem igaz!
2018. márc. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Részben egyetértek. Mert ha nem érzed egyenlő félnek a másikat, akkor vagy megfelelni akarsz neki, vagy lecserélni egy idő után.
2018. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!