Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit nem bocsájtanátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nem bocsájtanátok meg soha a párotoknak? És mi volt a legnagyobb áldozat részetekről, mekkora súlyú vétket néztetek el?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
ha megcsal sose. az emberek nem változnak.
2010. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes. Szerintem sem.
2010. júl. 8. 00:41
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

"Az emberek nem változnak"


De egy jó társ tud úgy alkalmazkodni a párjához h az változó hatású legyen :)


A kérdésre válaszolva az adott emberen, az adott kapcsolaton múlik. Részemről az volt a legnagyobb vétke amit megbocsájtottam h egyszer pofán vágott :D

2010. júl. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A megcsalást, viszont azt soha.


A legnagyobb amit elnéztem neki az volt, mikor megtudtam, hogy füvezett, és hogy újra szeretné. Ezzel nem is lenne gondom, akkor hogyha amúgy nem lenne sportember.

Akkor mondtam azt, hogy vagy én, vagy a fű.

Engem választott.


Egyébként nem drámázok sokat, megvan a pont, ahonnan már mindegy mit csinál, úgysem lesz jó.

2010. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
megcsalást azt sosem bocsátanám meg,amit elnéztem azaz volt,h megütött:S
2010. júl. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem megcsalt az exem, vagyis velem csalta a barátját, de én erről csak akkor értesültem, amikor az a másik kidobta... én megbocsájtottam neki, de ezután csak megromlott minden, szerintem nem is szeretett a fél év alatt csak kihasznált. Nem is hogy megbocsájtottam neki, hanem én könyörögtem vissza magam... egy barom vagyok, de én nagyon szerettem.


17/F

2010. júl. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem is igy volt, hogy velem csalta meg az elözö barátnöjét amit szintén csak késöbb tudtam meg, de megbocsájtottam neki és már egy éve együtt vagyunk:)
2010. júl. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
01:12-es vagyok. Gratulálok, de azért vigyázz vele, ha csak meg nem változott.
2010. júl. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én megbocsájtottam, de az emberek tényleg nem változnak :D:D:D:D másodjára már hiába könyörgött. Mind1 ki nem sz@rja le? Lehet, h ezért csalt meg? Hm... elgondolkodtató. Ki nem sz@rja le :D:D:D Nem változnak és kész.
2010. júl. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!