Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri ennyi áldozat érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ennyi áldozat érte?

Figyelt kérdés

a barátommal 3éve ismerjük egymást. Kisebb nagyobb (3 hónap, félév) szünetekkel együtt vagyunk azóta.

eleinte ő szakított velem, mert úgy érezte hogy nem szeret később én szakítotttam vele mert úgy éreztem hogy nem kapom meg azt amit akarok egy kapcsolattól. Alapvető probléma az volt hogy bár 5 km-re lakunk egymástol mégis kb kéthetente találkozunk. Szüleinek és barátainak még soha nem mutatott be. Mindig miatta nem találkozunnk . mindig fáradt meg ilyenek!

most ujra együtt vagyunk és azt éreztem hogy minden tökéletes, mert amikor találkozunk az rohadtjó, igaz hogy csak ritkán, de az nagyon jó. viszont amikor nem találkozunk akkor meg azt érzem h nemérdekli hogy mi van velem... de soha nem mond semmit.. mindig csak annyit h mennyire szeret.

Mindig egy jó kapcsolatra vágytam. néha úgy érzem hogy ez az, de rádöbbenek ilyen dolgokra és nemtudom, hogy van-e ennek értelme hogy így folytassam.. vagy hagyjam az egészet???


2011. aug. 18. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem haggyad. Ha ugy van ahogy írod, nem nagyon foglalkozik veled akkor nem nagyon szeret.
2011. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

két hetente? jézusom.

ez nem kapcsolat.

2011. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hagyd ott azt a nyomit az ijen az nem pasi az 1 segg fejj
2011. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14/F
2011. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
beszélj vele ezekről a problémákról mond neki h szeretnéd ha kicsit változtatna ezen ha nem változik semmi akkor haggyad..
2011. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatnak tökéletes lenne. Hetente párszor legyen nagyon jó, de komolyabb dolgokban nem kell rá támaszkodnod.
2011. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!