Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mindennap beszeltek a parotokkal?

Figyelt kérdés

Van egy friss kapcsolatom ahol szinte mindennap talalkozunk/egyutt alszunk altalaban o is ir mindennap egy par szot uzenetben, erdeklodik milyen a napom stb. Viszont lehet en hisztizem tul bar szamomra igenis fontos az h legalabb naponta egyszer beszeljunk vagy talalkozzunk... de ez kimaradt es nekem ez nagyon rosszul esett mert korabban mindig erdeklodott vagy megeloztem es en irtma viszont most egy napig nem.


Es ne ertsetek felre nem telepszek ra legalabb is nem akarok tolem mehet es megy is nelkulem bulizni vagy ha nagyon faradt megertem ha aznap mondjuk nem talalkozunk de ezt a nemasagot en sosem tudtam elviselni a korabbi kapcsolataimban sem higy egy jo ejszakat vagy barmilyen uzenetet ne irjunk a masiknak.....

Ti h vagytok ezzel?


2019. jún. 5. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Igen, napi szinten beszélünk vagy találkozunk, vagy mindkettő. Egy kapcsolatban szerintem semmi jót nem jelet, ha a másik egy napig semmit nem hallat magáról (kivéve ha előre tudott nyomós oka van)
2019. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Van mindennap beszélgetés, de szerintem ha néha kimarad egy-egy nap, az nem a világ vége. Amúgy ha nagyon hiányzik, hívd fel te.
2019. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Minden nap. Együtteles előtt is naponta többször hivott, este is, reggel ébredés után, munkaidőben. Hozzáteszem egyforma igényünk volt erre senki nem telepedett a másikra, igy volt jó!
2019. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy neked ez fontos
2019. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
nem.
2019. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Amíg nem éltünk együttm nem beszéltünk minden nap. Akármilyen szerelmes vagyok, nekem a napi kommunikáció sok, főleg, ha teljesen értéktelen csatornákon történik (telefon, chat, ami semmit nem ad hozzá nekem egy kapcsolathoz). Sokkal jobban szerettem azt, hogy pár nap szünet után egy hosszabbat Skypeoltunk. Alapból nem szeretek semmiségekről beszélgetni, az ilyen "mizu"/"jóéjszakát"/"mitettélma"-féle cseverészésektől a falra mászok, semmi igényem rá. A férjem is ilyen típus szerencsére, imádjuk, hogy egyikünk sem tapad a másikra. Viszont ha neked arra van igényed, hogy minden nap beszéljetek, akkor nyisd kia szád és beszéld meg vele, illetve törekedj arra is, hogy meglegyen ebben a kölcsönösség, mert azt várni, hogy mindig ő tegye az első lépést nem csak nem fair vele szemben, hanem konkrétan gusztustalan.
2019. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen és nagyon zavarna, ha nem beszélnénk egy napig. Mikor csúnyán összevesztünk akkor volt ilyen és nagyon szenvedtem. Nyilván ha haverral van, vagy pihen nem irkalok rá agyba-főbe, de a napi kommunikáció akkor is meg van.
2019. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Exemmel volt ilyen, utána meg hatalmas vita, rám ír ilyet, hogy "Na mi van, ha én nem írok, nem is beszélünk? Köszi hogy leszarsz..."

Mikor megszoktam, hogy ő írt mindig, ha hazaért, mert később végzett, mint én...

Volt olyan, hogy épp nem dolgozott, én igen, rám írt, és meg volt sértve, hogy nem tudtam azonnal visszaírni.

Meg hasonlók....

A legszebb, mikor a viber neki azt jelezte 3 napig, hogy én x helyen vagyok, ami nem a lakhelyem (volt munkahelyem címe), és biztos valami fa$zinál alszok már 3 napja...

Igaz, ez távkapcsolat volt, de ezek elég kínos dolgok.


A mostani kapcsolatomban sose volt olyan, hogy ne beszéljünk 1 napig, majdnem mindennap nálam aludt a legelejétől már,aztán jó hamar oda is cuccolt...

2019. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert nincs rá igényünk, eléggé magunknakvalók vagyunk mindketten. Ezért is illünk össze :D Amúgy meg ha nem keresed legalább ugyanolyan gyakran mint ahogy ő téged akkor nyakig sáros vagy a sztoriban és egy szavad se lehetne.
2019. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Igen, beszelunk. Kort nem irtal, de felnott embereknel szerintem tok alap. Foleg, hogy ma mar ingyen is lehet.
2019. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!