Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valamilyen oknál fogva nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valamilyen oknál fogva nem tudtok találkozni pár napig a párotokkal, akkor mindennap beszéltek vele telefonon? Mi motivál titeket arra, hogy felhívjátok? Ha nem hívjátok fel, akkor pedig miért nem?

Figyelt kérdés

2018. júl. 6. 07:05
1 2
 1/12 anonim válasza:

én még egyetemre járok, o külföldön dolgozik. kb kéthetente talalkozunk hétvégéken. mi mindennap beszélünk telefonon, van hogy többször is. de kb egy órát mindig :D persze messenger hivasban, nem igazin.

motiválni az motivál, hogy hiányzik.

ha vmi miatt nem beszelunk az általában az, hogy meg vagyok rá sertodve vmi miatt.

2018. júl. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, egy nap egyszer biztos beszélünk telefonon.
2018. júl. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tuti minden nap és amig nem laktunk egyutt nem volt 2 oranal tobb szunet viber/v hivas kozott....

Az motivalt mindkettőnket hogy nagyon hianyzott a masik

2018. júl. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha tudunk találkozni, akkor is 1/2-1 óránként írunk egymásnak pár sort. Mi nagyon össze vagyunk nőve, és mindketten igényeljük ezt, mert szeretjük egymással megosztani a dolgokat. És jó viccelődni, évődni. :)
2018. júl. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Két éve együtt és eddig csak egy nap telt el, hogy nem beszéltünk telefonon legalább, akkor is csak a körülmények nem engedték.
2018. júl. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én ezt sose értettem miről lehet beszélni ennyit? hétvégente találkozunk, hétköznap akkor csak akkor hivjuk egymást ha van valami fontos, amúgy napközben csevegünk írásban messengeren. annyi érdekes nem történik velünk hogy naponta órákat cseverésszünk a semmiről.
2018. júl. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Minden nap beszélek vele, de ez inkább úgy oszlik meg, hogy egyik nap keresem, másik nap hagyom. Ha esetleg sok lennék, legyen meg a választása, hogy nem ír.


Nem az ikrem, nem vagyunk összenőve. Én szeretem ezt az embert és szeretném, ha nem koloncként értelmezne. Nem akarok koslatni, érdeklődök, de nem szeretem ezt a telefon-póráz dolgot.

2018. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi nem beszéltünk minden nap a férjemmel, amikor távkapcsolatban éltünk, max 1-2 sort írtunk egymásnak (azt se minden nap) és hétvégén felmentünk Skypera 1-2 órára normálisan beszélgetni. Telefonon csak akkor kerestük egymást mindig is, ha valami sürgős és fontos volt, egyébként egyikünk se szeret telefonálni. Én chatelgetni, a semmiről beszélgetni és semmitmondó üzeneteket váltani csak a beszélgetés kedvéért, smsezgetni is kifejezetten gyűlölök, ő is hasonlóképp van ezzel. Arról nem is beszélve, hogy olyan a személyiségem, hogy még a legintenzívebb, legnagyobb szerelem közepén se igénylem a mindennapos kommunikációt senkivel. Szerencsére ebben is összeillünk, így sose volt ebből konfliktus köztünk (az összes előző párkapcsolatomban ez probléma volt).
2018. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Üzenetben beszélünk kb egész nap. De konkrét telefonálást nem kedvelem nekem nem igazán van rá igényem.
2018. júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, van-e időm. Mindennap sztem nem szükséges a másikat felhívni, de azért 2-3-4 naponta felhívnám (távollét mértékével arányosan). Az motiválna, hogy örülne neki, és érdekel, hogy mi van vele. Vagy e-mail / SMS, ha vmiért nem tudok konkrétan beszélni vele.
2018. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!